گیم فا/ شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) سرانجام با انتشار اولین تیزر بازی Far Cry 6 رسماً از این عنوان رونمایی کرد. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این ویدئو داشته باشیم.

مدتی قبل بود که اولین تصاویر و اطلاعات از بازی Far Cry 6 فاش شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت شاهد حضور آقای جیانکارلو اسپازیتو (Giancarlo Esposito)، بازیگر محبوب این روز‌های تلویزیون به عنوان آنتاگونیست اصلی داستان بودیم. حال شرکت یوبی‌سافت با انتشار اولین تیزر بازی رسماً اعلام کرد که از این عنوان در رویداد Ubisoft Forward یعنی دو روز دیگر به طور کامل رونمایی خواهد شد. در ادامه شما می‌توانید این تیزر کوتاه با هنرنمایی فوق‌العاده‌ی آقای جیانکارلو اسپازیتو را مشاهده کنید.

داستان بازی Farc Cry 6 در سرزمین خیالی به نام Yara جریان خواهد داشت که منطقه‌ای گرمسیری بوده و دارای سواحل و جنگل‌های فراوان خواهد بود. دیکتاتور این سرزمین آنتون کاستیلو (Anton Castillo) نام دارد که آقای جیانکارلو اسپازیتو وظیفه‌ی بازیگری و صداپیشگی این شخصیت را برعهده دارند. همچنین فرزند وی دیگو (Diego) نام دارد که به نوعی دست راست پدر خود محسوب می‌شود. شخصیت اصلی داستان نیز دنی روهاس (Dani Rojas) نام دارد که یکی از مبارزان آزادی خواه است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه روایت درگیر کننده‌ای برای این داستان به ظاهر ساده در نظر گرفته شده است.

انتظار می‌رود بازی Far Cry 6 در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ (۱۸ فوریه ۲۰۲۱) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم شرکت سونی و مایکروسافت و همین‌طور رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم