ویجیاتو/ اگر با خود فکر می‌کردید که چرا کونامی هنوز از PES 2021 رونمایی نکرده، دلیل جالبش امروز مشخص شد و شایعات را تایید کرد؛ اصلا هیچ PES 2021ای در کار نیست.

بهتر است بگوییم PES 2021 به عنوان یک بازی جدید در کار نیست. بلکه، با توجه به صفحه لو رفته واقع در فروشگاه مایکروسافت، PES 2020 قرار است با یک آپدیت پولی برای فصل ۲۰/۲۱ به‌روزرسانی شود. با توجه به این خبر، می‌توان برداشت کرد که کونامی می‌خواهد روی PES 2022 و نسل بعدی کنسول‌ها تمرکز کند و به هر دلیلی، نخواسته آخر نسلی یک نسخه سر هم بندی شده را به صورت بازی جدا بفروشد (به در گفتیم که دیوار بشنود).

طبق توضیحات صفحه این آپدیت، گیم‌پلی بازی دستخوش تغییر نخواهد شد و صرفا شاهد به‌روز شدن منوی بازی، قوانین، ترکیب و کیت لباس تیم‌ها برای فصل آینده خواهیم بود. همچنین مسابقات Euro 2021 نیز در این آپدیت حضور خواهند داشت. اما این صفحه چیزی درباره لایسنس‌های جدید نگفته و صرفا می‌دانیم که چهار تیم همکار کونامی – بارسلونا، منچستر یونایتد، بایرن مونیخ، و یوونتوس (دوباره به صورت انحصاری) – باز هم حضور خواهند داشت. همچنین هنوز مشخص نشده که با این آپدیت، اینتر و آث میلان از بازی کنار خواهند رفت یا برای آخرین بار حضورشان را در بازی حفظ خواهند کرد.

این آپدیت به نظر قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود و طبق توضیحات موجود، به مناسبت ۲۵ سالگی این فرنچایز دارای یک قیمت ویژه خواهد بود. حجم این آپدیت نیز ۱۰۰,۸۴ مگابایت ثبت شده، هرچند معلوم نیست که فایل نهایی آن دارای این حجم باشد یا خیر. با توجه به این اطلاعات هم خبری از نسخه نسل بعدی بازی نخواهد بود و کونامی یک جورایی امسال را رد خواهد کرد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم