گیم فا/ حساب رسمی توییتر Ghost of Tsushima در توییتی رسمی ، یک تریلر گیم‌پلی جدید برای عنوان اکشن بعدی خود را از استودیوی ساکر پانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions) منتشر کرد. این تریلر اثری تصویری چشمگیر است که پیرامون سینمای کلاسیک ژاپن طراحی شده است، با آن قلم و ساختار نوشتاری کلاسیک که در هر فیلم کارگردان افسانه‌ای ژاپن کوروساوا (Akira Kurosawa) دیده می‌شود و همچنین عیوب فیلم که به عنوان آن سطرهایی که در فیلم های قدیمی می‌بینید نشان داده شده است.

با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی، بازی‌بازان باید محتاط باشند که کمی از هارددیسک پلی‌استیشن ۴ خود را آزاد کنند. Ghost of Tsushima برای شروع بازی حداقل ۵۰ گیگابایت در دسترس داشته باشند. در مصاحبه با IGN ، نایت فاکس (Night Fox) ، مدیر بازی در مورد درجه سختی بازی اظهار داشت:

ما در تلاش هستیم که عنوانی بسیار حساس بسازیم، بنابراین شما در طی دو سه حمله با ضربات دشمن کشته می‌شوید. ما فیلم‌های سامورایی را تماشا کرده‌ایم و شخصیت‌ها با چند ضربه از پا می‌افتند. ضرب و شتم مغول‌ها در طی نبردها دشوار خواهد بود ، اما این چالش پذیری است که باعث می‌‎شود احساس زنده بودن و پاداش پیروزی حاصل شود. شما نمی‌توانید فقط در یک اردوگاه فرار کنید و همزمان با ۵ نفر به راحتی بجنگید، در صورت وقوع چنین اتفاقی به راحتی گیر می‌افتید و کشته خواهید شد، البته می‌توانید این تنظیمات را متناسب با سطح بازی خودتان تغییر دهید.

پوستر بازی Ghost of Tsushima توسط تاکاشی اوکازاکی (Takashi Okazaki)، هنرمند مشهور ژاپنی، خالق مانگای Afro Samurai، به تازگی با Ghost of Tsushima همکاری کرده است تا پوسترهای زیبایی به سبک مانگا تولید کند. در ادامه می‌توانید تریلری که به‌تازگی منتشر شده است را مشاهده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم