ترنجی/ می دانیم که گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن به زودی معرفی خواهد شد، این دستگاه به صورت مشخص یک پرچمدار اقتصادی است که با تراشه به روز (یا نسبتا به روز) بازار یعنی اسنپدراگون ۸۶۵ مجهز خواهد شد. در حقیقت بنچمارک گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ را نشان می دهد. این یعنی Galaxy S20 FE می تواند رقیب قابل توجهی در رده بندی جدیدی که اپل به آن وارد شده است، باشد.

گزارش شده که سامسونگ به دنبال عضوی ارزان تر در سری Galaxy S20 است و نسخه فن ادیشن این خانواده را رونمایی خواهد کرد. کالایی که می تواند فروش شرکت را در طول همه گیری کرونا تقویت کند. تأیید نشده است این مدل و شایعه شده Galaxy S20 Lite یکی باشند اما یک بنچمارک جدید باعث شده پاسخ های زیادی برای ما نشان دهد. در اینجا نگاهی دقیق تر به این جزئیات خواهیم داشت.اگر نگاهی به نتایج Geekbench 5 در بالا بیندازید، مدل مورد نظر دارای شماره SM-G781B می باشد. پیش از این، گزارش شده بود که SM-G781 نسخه گلکسی اس ۲۰ لایت برای ایالات متحده است و همچنین پشتیبانی 5G را ارائه می دهد. در مورد مشخصات گوشی آینده بلاتکلیفی وجود دارد، اما Geekbench 5 موفق به ارائه این پاسخ ها شد زیرا امتیازات نشان می دهد که دستگاه آینده توسط اسنپدراگون ۸۶۵ تقویت می شود.

این امکان وجود دارد که نام Galaxy S20 Fan Edition در برخی از بازارها مورد استفاده قرار بگیرد در حالی که سامسونگ تصمیم دارد این مدل را Galaxy S20 Lite در امریکا بنامد و از همه گذشته، سامسونگ چندی پیش Galaxy S10 Lite را منتشر کرد و مشخصات بسیار خوبی را برای قیمت پایین تر ارائه می دهد و به نظر می رسد که همان فرمول را می توان با Galaxy S20 Fan Edition تکرار کرد. سایر جزئیات مشاهده شده در Geekbench 5 نشان می دهد که از رم ۶ گیگابایتی بهره خواهد برد و ما هم تعجب نخواهیم کرد اگر سامسونگ به فروش نسخه رم 8 گیگابایتی بپردازد.

البته گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن برای کاربرانی که به دلیل برچسب قیمت بالای آن مایل به انتخاب گلکسی S20 نیستند، هدف قرار خواهد گرفت. در هر صورت می توانید منتظر مدل ارزان تر خانواده گلکسی اس ۲۰ با اسنپدراگون ۸۶۵ باشید یا Galaxy S21 را انتخاب کنید. شایعه شده است که سامسونگ قصد دارد با حذف از Snapdragon 875 به طور کلی و اتکا مطلق به تراشه Exynos ، قیمت سری پرچمداران آینده را کاهش دهد.

شایعه دیگر فروش مدل Galaxy S21 نسخه پایه فقط با صفحه FHD+ است که از رفرش ریت ۶۰ هرتز پشتیبانی می کند، اگرچه ممکن است مشتریان این موضوع را دوست نداشته باشند. صرفنظر از آن، مزیت نسخه فن ادیشن گلکسی اس ۲۰ این است که قیمت گلکسی S10 Lite را پایین می آورد و گزینه های بیشتری را برای انتخاب انتخاب می کند.

*عکس خبر تزئینی است

نظر شما چیست؟ منتظر نسخه فن ادیشن گلکسی اس ۲۰ هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم