گیم فا/ بازسازی بازی Yakuza 2 اولین بار برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسامبر ۲۰۱۷ در ژاپن و آگوست ۲۰۱۸ در سرتاسر جهان منتشر و بعد از آن، در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق استیم (Steam) منتشرشد.

یک سال کامل از افسانه‌ی اژدها داژیما می‌گذرد، کازوما (Kazuma Kiryu) خود را از جهان یاکوزا در حوادث Yakuza : Kiwami رها کرد. سرنوشت چیزهای دیگری را نیز در ذهن خود دارد و کازوما خود را در خط مقدم جنگ همه جانبه و بالقوه بین دو سازمان قدرتمند یاکوزا قرار می‌دهد. شرکت سگا (SEGA) بازی Yakuza: Kiwami 2 را به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین خطوط داستانی در تاریخ این سری ، به‌صورت کامل HD بازسازی کرده است.

Yakuza: Kiwami 2 اولین بازی سری Yakuza است که برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان با مورتور گرافیکی Dragon Dragon استودیوی رایو گا گوتوکو (Ryu Ga Gotoku) در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد. این موتور گرافیکی از گرافیک و کارایی بسیار بهبود یافته و همچنین انتقال یکپارچه هنگام ورود و خروج از ساختمان‌ها یا جنگیدن برخوردار است. حتی می‌توانید در خیابان دعوا کنید و به فروشگاه‌ها نیز آسیب وارد شود. فقط در صورت خراب کردن فروشگاه انتظار هیچ خدمتی را ندارید. Yakuza: Kiwami 2 همچنین دارای یک داستان جانبی کامل و زیبا است که شامل شخصیت‌های مورد علاقه‌ی طرفداران این سری است و همچنین شاهد کلی داستان‌های جانبی در بازی هستیم تا بتواند ساعت‌های بی‌شماری شما را سرگرم سازد.

سگا اعلام کرد Yakuza: Kiwami 2 در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ جولای ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان از طریق سرویس اکس‌باکس گیم پس، عرضه خواهد شد . لازم به ذکر است که این بازی سال گذشته برروی استیم منتشر شده بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم