گیم فا/ کارگردان بازی Watch Dogs: Legion یعنی آقای کلینت هاکینگ (Clint Hocking) در آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که بروز تاخیر در زمان انتشار این بازی، باعث ارتقای کیفیت آن خواهد شد.

با اینکه بسیاری از بازی‌بازان منتظر عرضه‌ی بازی Watch Dogs: Legion در بهمن ماه سال ۹۸ (مارس ۲۰۲۰) بودند، ناگهان متوجه بروز تاخیر طولانی مدت در انتشار این بازی شدند. اما به گفته‌ی کارگردان و تیم توسعه‌ی این بازی، این تاخیر حدوداً یک ساله، علاوه بر برانگیختن خشم و انتقاد طرفداران این مجموعه، باعث شده است تا روند بهبودی و ارتقای کیفیت بازی به خوبی پیش‌گرفته شود.

آقای کلینت هاکینگ، کارگردان این بازی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وبسایت IGN، اظهار داشت که اگرچه این تأخیر طولانی مدت باعث ناامیدی بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران شد، اما همین موضوع این اجازه را به تیم توسعه‌ی Watch Dogs: Legion داد تا ایده‌های جدیدتری را مورد آزمایش قرار داده و کیفیت نهایی این بازی را ارتقا دهند.

درست زمانی که آماده‌ی انتشار بازی بودیم، این تاخیر نسبتاً طولانی مدت پیش آمد و به ما این اجازه را داد تا از این فرصت برای آزمایش ایده‌هایی که انجامشان تا آن زمان میسر نبود استفاده کنیم. همچنین، این فرصت باعث شد تا موارد ناقص بسیار بیشتری را در بازی اصلاح کنیم و حتی چندین لایه به توانایی‌های شخصیت‌های مختلف در این بازی بیفزاییم. بنابراین، می‌توانیم ادعا کنیم که شرایط کنونی بازی و قابلیت‌های شخصیت‌های آن پیشرفت بسیار زیادی کرده است.

همانطور که اشاره شد، هاکینگ تاکید زیادی روی پیشرفت و افزوده‌شدن قابلیت‌های جدیدتر به شخصیت‌های قابل‌بازی بی‌شمار بازی داشته است که آن‌ها را مدیون این تاخیر هستند. علاوه بر این، توانایی‌های مختلفی که شخصیت‌های بازی دارند نیز به پیش‌زمینه‌ی داستانی و قابلیت‌هایشان بازمی‌گردد و نسبت به مشاغل هرکدام متغیر است. لازم به ذکر است که در نمایش اخیر این بازی در رویداد یوبی‌سافت فوروارد نیز شاهد وجود المان‌های مختلفی در گیم‌پلی بازی بودیم که دست بازی‌باز را برای پی‌گیری داستان آن در سبک‌های مختلف نظیر مخفی‌کاری و اکشن کاملاً بازمی‌گذارد.

علاوه‌براین، آقای هاکینگ قابلیت جدیدی از بازی را معرفی کرد که به‌نظر بسیار جالب خواهد بود. این مکانیزم به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا با شروع ماموریت‌های خود در هر منطقه از شهر لندن، مردم آن منطقه را تشویق به شورش علیه سازمان آلبیون (Albion) کنند و بدین ترتیب جذب آن‌ها نیز ساده‌تر خواهد بود.

زمانی که در محلی خاص از لندن شروع به انجام ماموریت‌های خود علیه سازمان آلبیون می‌پردازید، مردم و ساکنان آن مجل نیز اندک اندک جذب شما شده و در نهایت طی یک ماموریت کلی پر از زد و خرد به بازپس‌گیری این محل می‌پردازند. سپس، این امر باعث می‌شود تا افراد این منطقه به شما بپیوندند و در روند کلی داستان بازی به شما کمک کنند. بنابراین، با طی کردن برخی از مراحل این چنینی به خوبی کم شدن نفوذ آلبیون در آن منطقه را مشاهده خواهید کرد و این حس که در حال بازپس‌گیری شهر هستید نیز به خوبی به شما القا خواهد شد.

بازی Watch Dogs: Legion، در تاریخ ۸ آبان ماه سال جاری (۲۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید: ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید