ترنجی/ وان پلاس نورد آخر این ماه یعنی ۳۱ تیر ۹۹ رسما معرفی خواهد شد. تا کنون اطلاعات زیادی درباره آن داشتیم. امشب می توانید رنگ های وان پلاس نورد را در واقعیت ببینید. این همزمان یعنی نگاه به طراحی میان رده وان پلاس هم خواهیم داشت.

ما اطلاعات زیادی درباره وان پلاس نورد داریم. البته این اطلاعات نه فقط از طریق انتشار اطلاعات توسط خود OnePlus بلکه گاهی به صورت غیرمستقیم هم بوده است.

این تصویر از ویدیو جلسه پرسش و پاسخ بین MKBHD (مارکز براونلی) و کارل پی بنیانگذار OnePlus اتفاق افتاد و این یک جلسه بسیار جالب بود که در آن ما چیزهای جالب درباره OnePlus را به عنوان یک شرکت یاد گرفتیم اما مهمترین اتفاق این بود که دستگاه چگونه به نظر می رسد و به خوبی، در اینجا اولین نگاه رسمی شما به رنگ خاکستری و آبی وان پلاس نورد است. باید بگویم، من واقعاً دوست دارم که آبی روشن به عنوان رنگ خاص این دستگاه شد اما شخصا خاکستری اش را بیشتر دوست دارم!

جلسه پرسش و پاسخ ۱۸ دقیقه و ۵۸ ثانیه به طول انجامید و موارد جالب زیادی به اشتراک گذاشته شده است که از جمله آن ها می توان به دلیل آن که وان پلاس از NFC استفاده نمی کند یا اینکه چرا تلفن های آنها را گواهی IP (در اینجا مقاومت در برابر آب و خاک) نمی کند، اشاره کرد. این ویدیو را از صفحه یوتیوب MKBHD می توانید مشاهده کنید.

همانطور که قبلاً گفتیم وان پلاس نورد پایان این ماه توسط وان پلاس معرفی می شود. وان پلاس اعلام کرده است که این معرفی شدن اولین باری است که یک تلفن هوشمند از طریق واقعیت افزوده ارایه می شود و نیازی به گفتن نیست، ما بسیار هیجان زده هستیم که می بینیم چگونه دستگاه از ارایه خواهد شد.

ما از قبل می دانیم که این محصول اسنپدراگون 765G را ارایه خواهد کرد. باتری 4115 میلی آمپر ساعتی و مشخصات دوربین نیز به اشتراک گذاشته شده است. اکنون ، همه آنچه ما نیاز داریم یک معرفی رسمی و قیمت مناسب است.

نظر شما چیست؟ رنگ های وان پلاس نورد را می پسندید؟

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید: ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید