گیم فا/ استودیوی تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون Destroy All Humans! منتشر می‌کند، امروز هم به عرضه‌ی تریلر دیگری از آن پرداخت تا بازی‌بازان را بیشتر از قبل با این عنوان آشنا کرده باشد. در ادامه می‌توانید شاهد این ویدئو باشید.

Destroy All Humans! عنوانی به سبک اکشن سوم شخص است که در آن باید کنترل موجودی بیگانه به نام Crypto را به عهده گرفته و به سیاره‌ی زمین حمله‌ور شوید. سبک بازی به گونه‌ای است که بازی‌بازان زیادی از آن استقبال خواهند کرد. با توجه به این که دیگر چیزی تا انتشار این بازی باقی نمانده است، سازندگان تریلرهای زیادی را در این خصوص عرضه می‌کنند. چندی قبل هم ویدئویی از منطقه‌ی Area 42 این بازی در دسترس قرار گرفت که از طریق این نشانی می‌توانید آن را مشاهده کنید.

امروز تریلری از یکی از شهرهای بازی به نام Union منتشر شد که بخش‌های مختلف آن را به خوبی نشان می‌دهد. البته طرفداران نسخه‌ی اصلی حتما این شهر را به یاد داشته و از اتفاقات درون آن به طور کامل باخبر هستند. Destroy All Humans! در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۹ (۲۸ جولای ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان خواهد رسید. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلر گفته شده اقدام کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم