باشگاه خبرنگاران/ تنها چند روز تا انتشار عنوان مورد انتظار استودیوی بازی‌سازی Sucker Punch برای PS4 یعنی Ghost of Tsushima باقی مانده است. این بازی جهان باز اکشن و مخفی‌کارانه، روز جمعه، ۱۷ جولای منتشر خواهد شد. Sucker Punch اعلام کرده است که Ghost of Tsushima بزرگ‌ترین پروژه این استودیو تا به حال است، اما مدت زمان گیم‌پلی این عنوان چقدر است؟

بر اساس گزارش Playtime، اگر بازی‌کنندگان با جدیت هرچه تمام‌تر به مراحل اصلی داستان بپردازند، این بازی حدود ۲۰ ساعت طول خواهد کشید. گیمر‌هایی که به جزئیات هم می‌پردازند چند ساعت بیشتر برای Ghost of Tsushima وقت خواهند گذاشت، چون این بازی همچنین تعداد زیادی مأموریت جانبی و فعالیت‌های اضافه دارد که باید آن‌ها را انجام داد. بنابراین، می‌تواند افراد را ۳۰ ساعت یا بیشتر پای این بازی و در حال کاوش در شهر سوشیما نگه دارد.

البته، مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد و به احتمال زیاد، سبک بازی شخصی شما در مدت‌ زمان طول کشیدن بازی تأثیر می‌گذارد. شخصیت «جین ساکای» می‌تواند مانند یک سامورایی محترم با دشمنان روبه‌رو شود یا به «شبح» تبدیل شود و از تاکتیک‌های مخفیانه و روشمندتری استفاده کند، که بالطبع، شما را برای از بین بردن دشمنانتان معطل خواهد کرد. هنگام شروع بازی، یک شکست و دیگر راهنمایی‌ها چیده شده تا به گیمر‌ها کمک کند تا به یک سامورایی استاد تبدیل شوند.
اگرچه Ghost of Tsushima هنوز به مرحله انتشار نرسیده، نقد‌ها و بررسی‌های آن در فضای مجازی منتشر شده است. در برخی از نقد‌های این عنوان تعریف‌هایی از آن دیده می‌شود و توانسته است توجه بسیاری از گیمر‌ها را به خود جلب کند. برخی از منتقدان معتقدند عنوان Ghost of Tsushima در مواردی مانند سوارکاری روی اسب و گشتن در دنیای زیبای سوشیما بی‌نظیر است و گیمر‌ها می‌توانند در طول بازی از محیط بازی عکس بگیرند و آن را به اشتراک بگذارند. این بازی دوران کلاسیک کرایتریایی را به نمایش نمی‌گذارد، اما در خیلی از مواقع، این چنین به نظر می‌رسد.

گفتنی است؛ این بازی در سایت‌های مختلف برای پیش‌خرید روی PS4 گذاشته شده و شامل محتوای اضافه زیادی است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید: ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید