زومیت/ بر اساس اعلام رسمی گوگل، استیدیا در ماه‌های پیش‌رو قرار است میزبان ۲۰ بازی جدید شود که در ژانرهای مختلف جای می‌گیرند و می‌توانند شما را سرگرم کنند.

استیدیا (Google Stadia) سرویس استریم بازی گوگل است که با اتکا بر فضای ابری کار می‌کند و با وعده‌های بزرگ شروع‌به فعالیت کرد؛ با این‌حال بررسی‌ها نشان می‌دهد میزان استقبال از استیدیا کمتر از حد انتظار بوده. گوگل برای این‌که توجه افراد بیشتری را به‌سمت استیدیا جلب کند، همواره در حال بهبود این سرویس است. اهالی مانتین‌ویو به‌تازگی رویدادی آنلاین تحت عنوان استیدیا کانکت (Stadia Connect) برگزار و در جریان آن نام ۲۰ بازی جدید را اعلام کردند. بر اساس اعلام گوگل، بازی‌های موردبحث به‌مرور زمان از اکنون تا ژانویه‌ی ۲۰۲۱ (دی و بهمن ۱۳۹۹) به سرویس استیدیا اضافه خواهند شد.

بر اساس اعلام گوگل، بازی‌های جدید استیدیا شامل موارد زیر هستند :

گوگل در جریان برگزاری رویداد آنلاین استیدیا کانکت، تریلرهای دیگری را نیز منتشر کرد که شامل تریلر معرفی بازی Outcasters، تریلر هنگام‌عرضه‌ی بازی Orcs Must Die! 3 و تریلر هنگام‌عرضه‌ی بازی The Elder Scrolls Online می‌شوند.

بر اساس اعلام رسمی، شرکت Splash Damage قصد دارد بازی Outcasters را به‌صورت انحصاری فقط برای سرویس استیدیا در دسترس قرار دهد. همچنین شرکت‌هایی مثل Harmonix Supermassive Games و Uppercut Games نیز از کار روی بازی برای استیدیا خبر داده‌اند.

شما کاربران گرامی چه دیدگاهی در این زمینه دارید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم