گیم فا/ اگرچه در نگاه اول به نظر می‌رسد استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) تلاش دارد با ساخت بازی Outriders به سبک لوتر شوتر وارد شده و با عناوینی همچون Destiny و یا The Division رقابت کند ولی سازندگان تاکید دارند که این موضوع به هیچ وجه درست نیست. تیم سازنده به جای سبک لوتر، به Outriders به عنوان یک بازی در سبک نقش‌آفرینی نگاه می‌کند.

با توجه به نگاه متفاوت تیم سازنده به بازی Outriders، به نظر می‌رسد برخی از المان‌های موجود در عناوین مشابه در این بازی حضور نخواهند داشت. یکی از این المان‌ها، حالت PVP است که تیم سازنده قصد اضافه کردن آن به بازی را ندارد. اگرچه بازی Outriders به شکلی طراحی شده است که شما باید با دیگر کاربران برای روبه‌رو شدن با چالش‌های مختلف همکاری کنید ولی به نظر می‌رسد امکان مبارزه با دیگران در بازی وجود نخواهد داشت. کارگردان نوآوری بازی، بارتک کمیتا (Bartek Kmita)، در مصاحبه‌ی اخیر خود به صراحت بیان کرده است که تیم سازنده برنامه‌ای برای توسعه‌ی این بخش ندارد.

«در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای اضافه کردن بخش PVP به بازی Outriders وجود ندارد. ما از همان ابتدای توسعه در مورد این موضوع صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که می‌خواهیم برروی تجربه‌ی PVE در بازی Outriders تمرکز کنیم. این موضوع به ما اجازه می‌دهد در کنار تمرکز برروی ارائه‌ی یک کمپین عالی و پر از محتوای اصلی و فعالیت‌های جانبی مختلف، توانایی‌های قدرتمندی را به بازی اضافه کرده و یک سیستم گسترده‌ی پیشرفت شخصیت را در بازی قرار دهیم که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در زمینه‌ی طراحی شخصیت خود آزادی عمل بسیار بالایی داشته باشند.»

البته این موضوع لزوما به این معنی نیست که استودیوی سازنده هیچ‌گاه بخش PVP را به بازی Outriders اضافه نخواهد کرد. در صورت استقبال بالای بازی‌بازان، همیشه این احتمال وجود دارد که این بخش در قالب محتوای پس از عرضه به بازی اضافه شود. با این حال، این موضوع که تیم سازنده از همان ابتدا با هدفی مشخص توسعه‌ی بازی را آغاز کرده و تمام تمرکز خود را برروی این بخش گذاشته است، می‌توانید برای هواداران خبری خوب به شمار آید.

بازی Outriders در اواخر سال جاری میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید: ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید