گیم فا/ همان‌طور که می‌دانید، با این‌که کرایتک (Crytek) عرضه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی Crysis Remastered را تا مدت نامشخصی به تعویق انداخته است، اما این بازی هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده و بازی‌بازان می‌تواند به تجربه‌ی یکی از عناوین کلاسیک و نمادین صنعت بازی‌های ویدئویی بپردازند.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ Crysis Remastered که توسط استودیوی باتجربه‌ی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) یعنی توسعه دهندگان نسخه‌ی نینتندو سوییچ عناوینی نظیر The Witcher 3: Wild Hunt ساخته شده است، شامل برخی از پیشرفه‌ترین تکنیک‌های فنی مانند سیستم نورپردازی SVOGI می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم تریلر ویژگی‌های فنی این نسخه را تماشا کنید.

بهینه‌ساز ۱/۲/۰ Crysis Remastered به نوعی به‌روزرسان روز اول بازی محسوب می‌شود. اما متاسفانه اطلاعات زیادی از تغییرات و بهبود‌های اعمال شده در این بهینه‌ساز منتشر نشده است. با این حال بازی‌بازان گزارش داده‌اند که این بهینه‌ساز کوچک است و حجم پایینی دارد. همچنین باید اشاره کنیم که سیبر اینتراکتیو و کرایتک پورت بسیار خوبی را ارائه داده‌اند که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد Crysis را برروی یک کنسول ترکیبی قابل حمل تجربه کنند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم