گیم فا/ طبق اطلاعاتی که به تازگی شرکت اکتیویژن (Activision) منتشر کرده است، به نظر می‌رسد طرفداران بازی Call Of Duty: Modern Warfare/Warzone باید منتظر یک به‌روزرسانی عظیم دیگر برای شروع فصل پنجم این عنوان باشند، در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.مدتی قبل بود که استودیو‌ی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) با انتشار یک تریلر، از پنجمین فصل بازی Call Of Duty: Modern Warfare/Warzone رونمایی کرد. این به‌روزرسانی روز چهارشنبه‌ در دسترس قرار خواهد گرفت و طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، حجم عظیمی از فایل‌های دریافتی در این روز انتظار بازی‌بازان را خواهد کشید.

آقای پائول هایلی (Paul Haile)، مدیر بخش تولید استودیو‌ی اینفینیتی وارد به تازگی در حساب توییتر (Twitter) خود اعلام کرده‌اند که بازی‌بازان Call Of Duty: Modern Warfare/Warzone باید خود را برای یک به‌روزرسانی “عظیم” آماده کنند. همچنین ایشان یک خبر خوب نیز برای طرفداران داشته‌اند و آن این است که پس از دریافت به‌روزرسانی فصل پنجم، حجم بازی در مجموع کاهش پیدا خواهد کرد. ایشان گفته‌اند که این امر از طریق بهینه کردن محتویات حال حاضر بازی اتفاق خواهد افتاد. در ادامه شما می‌توانید بخشی از صحبت‌های ایشان را مشاهده کنید:

…این بدان معنا است که به‌روزرسانی حجیمی انتظار شما را خواهد کشید. اگرچه با وجود محتویات فراوانی که در فصل پنجم به بازی اضافه خواهد شد، پس از دریافت این به‌روزرسانی، حجم بازی به طور کلی کاهش خواهد یافت.
همچنین آقای پائول هایلی اظهار داشته‌اند که در حال حاضر یکی از اولویت‌های استودیو‌ی اینفینیتی وارد، کاهش حجم کلی بازی Call Of Duty: Modern Warfare/Warzone است:

ما در حال کار کردن برروی این موضوع هستیم تا در آینده حجم بازی Call Of Duty: Modern Warfare/Warzone را به حد قابل توجهی کاهش دهیم.
اگرچه ایشان صحبتی در رابطه با حجم دقیق این به‌روزرسانی نداشته‌اند اما با توجه به حجم ۳۲ تا ۴۵ گیگابایتی به‌روزرسانی فصل چهارم این عنوان، و همین‌طور بهینه‌سازی کاهش حجم فایل‌ها که خود مطمئناً حجم بسیار بالایی از به‌روزرسانی را اشغال خواهد کرد، باید منتظر یک فصل پنجم به معنای واقعی عظیم برای این عنوان باشیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم