گیم فا/ استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) جدیدترین آمار فروش بازی Detroit: Become Human را اعلام کرد. طبق اطلاعات منتشر شده، تاکنون بیش از ۵ میلیون نسخه از این بازی به فروش رفته است. پس از عرضه‌ی این بازی برروی استیم، آمار فروش آن نیز با افزایش قابل توجهی مواجه شد.

نسخه‌ی استیم بازی Detroit: Become Human در ماه ژوئن سال جاری منتشر شد. استودیوی کوانتیک دریم در کنار معرفی این نسخه، برنامه‌ای به نام Detroit: Community Play را معرفی کرد. این برنامه که از طریق Twitch قابل پخش بود، به استریمرها و بینندگان این امکان را می‌داد تا تصمیم‌گیری‌های موجود در بازی را به طور همزمان انجام دهند. تا کنون بیش از ۵۰۰ استریمر به تجربه‌ی این پخش پرداخته‌اند و حدود ۱٫۵ میلیون نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

آقای گیلم دِ فاندامیر (Guillaume de Fondaumiere)، مدیر بخش نشر استودیوی کوانتیک دریم، توضیحاتی را در خصوص فروش بازی Detroit: Become Human ارائه داده است.

انتشار بازی Detroit: Become Human برروی استیم یک تجربه‌ی لذت‌بخش برای ما بوده است. بازخوردهای دریافت شده به خصوص در بازارهایی آسیایی بسیار مثبت بوده‌اند. ما همچنین از بازخوردهایی که استریمرها و بینندگان از برنامه‌ی Community Play داشته‌اند، بسیار هیجان‌زده هستیم. این بخش ویژه کمک می‌کند تا بازی به عنوان یک اثر تک‌نفره در بخش‌های اجتماعی نیز قرار بگیرد.

بازی Detroit: Become Human هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی (فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز) در دسترس قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم