گیم فا/ شرکت نینتندو به‌روزرسان ۸٫۱٫۰ را در اختیار کاربران بازی Super Smash Bros. Ultimate قرار داده است. این به‌روزرسان شخصیت Min Min از بازی ARMS را به این عنوان مبارزه‌ای مبحوب اضافه کرده است.بازی Super Smash Bros. Ultimate در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ عرضه و با استقبال بسیار خوب هواداران و کاربران این کنسول روبه‌رو شد. این بازی مبارزه‌ای مجموعه‌ای بسیار بزرگ از شخصیت‌های مختلف و شناخته‌ی شده‌ی دنیای بازی‌های ویدئویی را در اختیار شما قرار خواهد داد. از زمان عرضه‌ی بازی، تیم سازنده شخصیت‌های جدیدی را از طریق به‌روزرسان‌های مختلف به بازی اضافه کرده است.

جدیدترین به‌روزرسان بازی Super Smash Bros. Ultimate امروز منتشر شد و در کنار بهبود بازی و رفع برخی از مشکلات، شخصیت Min Min از بازی ARMS را نیز به این عنوان اضافه کرده است. شما می‌توانید جزییات به‌روزرسان جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید.

یک محیط مسابقه‌ی جدید به نام Small Battlefield به بازی اضافه شده است. شما همچنین می‌توانید Small Battlefield را به عنوان Preferred Rule در مسابقات آنلاین انتخاب کنید.
شما از این پس می‌توانید هر یک موسیقی‌های مربوط به محیط‌های مسابقه را به دلخواه خود انتخاب کنید.
سیستم Matchmaking در زمان استفاده از Preferred Rules بهبود یافته است.
حداقل سطح مورد نیاز برای دسترسی به Elite Smash تغییر کرده است تا بازی‌بازان بیشتری بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، نحوه‌ی انجام محاسبات اولیه‌ی مربوط به Global Smash نیز تغییر کرده است.
باگ‌ها و مشکلات مختلفی رفع شده‌اند تا کیفیت تجربه‌ی بازی بهبود پیدا کند.


بازی Super Smash Bros. Ultimate در حال حاضر برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم