گیم فا/ روز گذشته، شرکت سونی در اقدامی غافلگیرانه اعلام کرد که شخصیت Spider-Man تنها در انحصار نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ بازی Marvel’s Avengers خواهد بود. اما این پایان ماجرا نیست و ظاهراً مشخص شده است که بازی‌بازان پلی‌استیشن این عنوان مزایای بیشتری دسترسی خواهند داشت.

به طور کلی، بازی‌بازان پلی‌استیشن ۳۰ روز زودتر به مواردی مانند Legendary Outfit ،Legendary Emote ،Epic Takedown و nameplate هر قهرمان دسترسی انحصاری خواهند داشت. علاوه بر این، مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس یک باندل آیتم‌های ظاهری رایگان را برای هر یک از شخصیت‌های پس از عرضه مانند Hawkeye دریافت خواهند کرد. باید اضافه کنیم که این باندل شامل یک Rare Outfit، یک nameplate و ۱۰۰ Credit می‌شود. در نهایت لازم به ذکر است که مشترکین پلی‌استیشن پلاس در زمان عرضه‌ی Ms. Marvel نیز به یک باندل رایگان دسترسی پیدا خواهند کرد.

سونی تایید کرده است که بازی‌بازان پلی‌استیشن برای تجربه‌ی بخش چندنفره‌ی نسخه‌ی بتای Marvel’s Avengers نیازی به اشتراک پلی‌استیشن پلاس نخواهند داشت. با توجه به انحصاری کردن شخصیت Spider-Man و در نظر گرفتن مزایا‌ی مختلف برای بازی‌بازان پلی‌استیشن، کاملاً واضح است که سونی می‌خواهد کاری کند تا بازی‌بازان نسخه‌های پلی‌استیشن این بازی را انتخاب کنند.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم