گیم فا/ همان‌طور که وعده داده شد، سونی در رویداد State of Play خود، تعدادی از بازی‌های آینده‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ را به‌نمایش گذاشت. در طول جریان رویداد، ما همچنین نگاهی کوتاه و جدید به دومین بسته الحاقی برای بازی تحسین شده‌ی استودیوی رمدی (Remedy) یعنی Control با نام AWE ، که در اواخر این ماه عرضه خواهد شد، خواهیم داشت.

تریلر بسته الحاقی AWE برخی از تصاویر رمزنگاری شده را داشت که به سختی قابل درک بود، اما بیشتر به بازی دیگر استدیوی رمدی یعنی Alan Wake اشاره داشت. رمدیدر پستی در وبلاگ پلی‌استیشن ، وعده‌ی بسته‌های الحاقی بیشتری را داد و به بازی‌بازان وعده دادند که منتظر اخبار غافلگیر کننده‌ای که در انتظار شنیدنش هستند، بمانند.

طبق گفته رمدی عبارت AWE مخفف Altered World Event است. این حالت هنگامی اتفاق می افتد که نیروهای ماوراء طبیعی جهان ما را نقض می‌کنند. همان‌طور که استودیو توضیح می‌دهد.

بعضی اوقات ، AWE ها جزئی هستند و مورد توجه قرار نمی‌گیرند. با این وجود ، بعضی اوقات AWE باعث وقایع فاجعه آمیز می‌شوند. از لحاظ تاریخی ، بخش تحقیقات در جایی بود که کار خطرناک اداره کنترل فدرال در جستجوی موارد AWE با هماهنگی انجام می‌شد  و جایی که شواهد ذخیره می‌شد … به طرز وحشتناکی ، به طرز وحشتناکی اشتباه ، سال‌ها پیش پلمپ شد.
در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده برای این بسته الحاقی را مشاهده نمایید.

بسته الحاقی AWE در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۹ (۲۷ آگوست ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم