زومیت/ دارندگان گوشی‌های هوشمند وان‌پلاس تا ۱۶ شهریور به‌صورت انحصاری زمانی می‌توانند بازی PUBG را روی ۹۰ فریم بر ثانیه تجربه کنند.
   
با وجود توان سخت‌افزاری تقریبا مشابه با اکثر پرچم‌داران موجود در بازار، گوشی‌های بالارده وان‌پلاس  به‌عنوان دستگاهی مخصوص برای تجربه بازی‌ها شناخته نمی‌شوند. شاید دلیل این امر را بتوان عدم برخورداری محصولات وان‌پلاس از برخی از ویژگی‌های قابل مشاهده در گوشی‌های مخصوص گیمینگ مانند دکمه‌های فیزیکی اضافه‌تر یا موارد دیگر دانست.

با این حال، به نظر می‌رسد که شرکت چینی در حال تغییر این رویه است؛ زیرا گزارشی منتشر شده که از همکاری وان‌پلاس با سازندگان بازی PUBG خبر می‌دهد. نتیجه همکاری دو شرکت به ارائه ویژگی در بازی PUBG به‌صورت انحصاری زمانی برای گوشی‌های هوشمند سری وان‌پلاس عنوان شده است.

درواقع کاربران محصولات وان‌پلاس تا ۱۶ شهریور می‌توانند بازی PUBG را در ۹۰ فریم بر ثانیه تجربه کنند. گوشی‌های شرکت چینی که چنین ویژگی را به کاربران ارائه خواهند داد شامل وان‌پلاس ۸، سری وان‌پلاس ۷ تی و همچنین وان‌پلاس ۷ پرو خواهند بود. به گفته مقامات وان‌پلاس تا اتمام زمان ذکرشده یعنی ۱۶ شهریور هیچ دستگاهی نسخه موبایل بازی PUBG را روی ۹۰ فریم بر ثانیه اجرا نخواهد کرد.

شرکت وان‌پلاس چنین اقدامی را در مورد بازی دیگر نیز انجام داده است. چندی پیش مشخص شد که وان‌پلاس با شرکت اپیک گیمز، خالق بازی فورتنایت، قراردادی بسته است که سری وان‌پلاس ۸ بتواند نسخه موبایل این بازی را روی ۹۰ فریم بر ثانیه اجرا کند. پس از مدتی نیز گفته شد که دارندگان وان‌پلاس ۳ یا نسخه‌های جدید از محصولات شرکت چینی به محتوای بیشتری در بازی فورتنایت دسترسی خواهند داشت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم