گیم فا/ در جریان مراسم دیشب شرکت سونی، سازندگان سومین نسخه از سری محبوب Hitman تایید کردند که این بازی به صورت کامل از هدست‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر پشتیبانی خواهد کرد.

تنها چند ماه دیگر تا شروع سال ۲۰۲۱ میلادی و انتشار بازی Hitman III زمان باقی مانده است. استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) پیش از این اعلام کرده بود که نسخه‌ی سوم جهشی بزرگ در مکانیک‌ها و گیم‌پلی سری را به همراه خواهد داشت. با این حال، به نظر می‌رسد تلاش‌های تیم سازنده برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی متفاوت و منحصر به فرد به همین جا ختم نشده است.

دیشب و در جریان مراسم State of Play، استودیوی سازنده در کنار نمایشی جدید از این بازی مورد انتظار رسما اعلام کرد که کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن می‌توانند بازی را از ابتدا تا انتها به وسیله‌ی هدست‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر تجربه کنند. حال باید منتظر ماند و دید همراهی با مامور ۴۷ با استفاده از هدست واقعیت مجازی چه تاثیری بر تجربه‌ی کاربران خواهد داشت.

بازی Hitman 3 قرار است ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی در جریان مراسم را در ادامه مشاهده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم