ترنجی/ در خبرها خواندیم که اینستاگرام ریلز (Reels) رسما ارایه شد. در همین حال خبر می رسد که چهار فونت جدید استوری اینستاگرام به زودی ارایه خواهد شد. این فونت ها در حال حاضر توسط افراد محدودی در حال تست است.

ما امروزه اکثرا به صورت مکتوب ارتباط برقرار می کنیم، هر چند که تصاویر و فیلم ها یک راه حل راحت تر هستند اما تایپوگرافی هنوز اهمیت دارد. اینستاگرام آن را تشخیص می دهد. این شبکه اجتماعی چهار فونت جدید به استوری اضافه می کند و بسته به نگرش شما نسبت به Comic Sans، ممکن است هیجان زده یا وحشت زده شوید.

این فونت باعث ایجاد تعداد زیادی از طنزواره ها شده است، اما در عین حال برای خواندن افرادی که دچار dyslexia هستند، ساده ترین راه خواندن است. اینستاگرام فونت های جدید را در توییت نشان داد و کامنت های دو قطبی سریعا ارایه شد. مطمئنا، شما لازم نیست از فونت شبیه Comic Sans استفاده کنید (از نظر فنی Comic Sans نیست) و می توانید هر کسی شما را مجبور به دیدن آن می کند، از جلوی چشمان حذف کنید!

اینستاگرام فونت های جدید را با درصد کمی از مردم آزمایش می کند اما می توانید با افزودن متنی به یک استوری، همه قلم های جدید را امتحان کنید و سپس با استفاده از عنصر رابط که در بالای صفحه کلید قرار دارد، بین آنها جابجا شوید.

نظر شما چیست؟ منتظر فونت های جدید برای اینستاگرام هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم