زومیت/ هنوز مشخص نیست که آیا رنگ‌بندی قرمز گلکسی نوت 20 سامسونگ برای بازار دیگری به غیر از کره جنوبی در نظر گرفته شده است یا خیر.
   
 پرچم‌داران جدید شرکت کره‌ای در سه رنگ‌بندی سبز، خاکستری و برنزی به بازار عرضه خواهند شد. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد که علاقه‌مندان به پرچم‌داران جدید سامسونگ در کره جنوبی حق انتخاب بیشتری خواهند داشت.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که سامسونگ برای عرضه گلکسی نوت ۲۰ در رنگ‌بندی قرمز برای بازار کره جنوبی آماده می‌شود. این رنگ‌بندی شامل قلم استایلوس نیز می‌شود و تنها شامل بدنه گوشی نیست.

اپراتور کره‌ای KT نیز برای مشترکان خود که گلکسی نوت ۲۰ را خریداری کنند، سورپرایز جالبی در نظر گرفته است. مشترکان این اپراتور می‌توانند تم اختصاصی به‌همراه والپیپرهای ویژه‌ای را دریافت کرده و از استفاده از آن‌ها لذت ببرند.

سامسونگ در حالی از سری گلکسی نوت ۲۰ رونمایی کرد که تنها شامل دو مدل گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا می‌شوند. سری نوت ۲۰ نیز در دو مدل از نظر سخت‌افزاری عرضه شده‌اند که مدل اول از تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس و مدل دیگر نیز از تراشه اکسینوس ۹۹۰ استفاده می‌کند.

گویا در کره جنوبی تنها مدلی از سری گلکسی نوت ۲۰ به بازار راه یافته است که از حافظه ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایتی بهره می‌برد. گفته می‌شود که قیمت رنگ‌بندی قرمز گلکسی نوت ۲۰ معادل ۸۶۶ دلار خواهد بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم