گیم فا/ تیم سازنده‌ی Death Come True بالاخره امروز تاریخ دقیق انتشار این بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Death Come True را باید از عناوین داستان محور دانست که در آن انتخاب‌های بازی‌بازان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این بازی چند پایان متفاوت دارد و همه چیز به انتخاب‌های شما در آن مربوط می‌شود. این عنوان داستان شخصی به نام Makoto Karaki را روایت می‌کند به دلایل مرموزی حافظه‌ی خود را از دست داده است. وی در یکی از روزها در هتلی از خواب بیدار می‌شود و باید کشف کند که چه بر سرش آمده است. پس اگر از دوست داران آثار این سبک هستید، Death Come True می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد. قابل ذکر است که استودیوی ایزاناگی گیمز (Izanagi Games) وظیفه‌ی انتشار آن را به عهده دارد.

بازی Death Come True در ماه‌های گذشته برروی رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS عرضه شده بود، حال تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی ۲۴ مهر ۱۳۹۹ (۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) اعلام شده است. نسخه‌ی فیزیکی این عنوان نیز قرار است در همین روز در کشور ژاپن در دسترس قرار گیرد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم