ترنجی/ تراشه کایرین ۱۰۰۰ هواوی تاریخ ۱۵ شهریور ۹۹ معرفی خواهد شد و گفته می شود که این تراشه در هواوی میت ۴۰ استفاده خواهد شد.

این در حال حاضر به یک سنت و یک داستان معمولی تبدیل شده است که خانواده Mate تراشه جدید هواوی را استفاده خواهد کرد. هواوی تصمیم گرفته است که ابتدا پردازنده برتر خود را به مخاطبان گسترده و اندکی بعد نخستین پرچمدار با آن را ارائه دهد. با وجود تحریم های ایالات متحده، این شرکت قادر خواهد بود تعداد قابل قبولی از تراشه ها را از TSMC، پیش از مدت مشخص شده، دریافت کند.

به گفته منبع مشهور @RODENT950 قرار است که از Kirin 1000 در تاریخ ۱۵ شهریور ۹۹ رونمایی می شود. این اعلامیه به عنوان بخشی از نمایشگاه IFA 2020 در برلین برگزار می شود. این منبع همچنین گزارش داده است که چینی ها قادر خواهند بود ۱۵ میلیون تراشه از این مدل را داشته باشند.

تراشه Kirin 1000 اولین تراشه رسمی موبایل است که از فناوری ۵ نانومتری بهره می برد. معماری آن شامل هسته های Cortex-A78 با کارایی بالا خواهد بود که باید باعث افزایش عملکرد نسبت به Kirin 990 شود. گفته شده است که این چیپست از نظر اندازه و هزینه از Apple A14 پیشی خواهد گرفت.

طبق شایعات، چهار اسمارت فون در خانواده Huawei Mate 40 اراشه خواهد شد که علاوه بر نسخه پایه نسخه Pro ، Mate 40 Pro + و نسخه لوکس Mate 40 RS Porsche Design را ارائه می دهند.

نظر شما چیست؟ منتظر کایرین ۱۰۰۰ هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم