گیم فا/ شرکت بتسدا سافتورکس (Bethesda Softworks) و استودیوی اید سافتور (id Software)، ناشر و توسعه دهنده‌ی DOOM Eternal، در طی استریم زنده‌ی رویداد QuakeCon at Home تیزر کوتاهی را از بسته الحاقی The Ancient Gods, Part One منتشر کردند که آن را می‌توانید در همین خبر مشاهده بفرمائید.

بازی DOOM Eternal یکی از عناوین تحسین شده‌ی سال ۲۰۲۰ بود که کیفیت سری DOOM را به سطح جدیدی را رساند و با ارائه‌ی یک گیم‌پلی سریع و جذاب، ابزار متنوعی را در اختیار بازی‌بازان قرار داد تا بتوانند شیاطین را به روش‌های مختلف نابود کنند.

حال همان‌طور که می‌دانید، اید سافتور در گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد دو بسته‌ی الحاقی تک‌نفره را برای DOOM Eternal عرضه کند. این استودیو امروز در طی رویداد QuakeCon at Home اولین تیزر بسته الحاقی The Ancient Gods, Part One را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

البته ویدئوی منتشر شده بسیار کوتاه است و جزئیات زیادی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد. اید سافتور تایید کرده است که تریلر کامل این بسته الحاقی در مراسم Opening Night Live رویداد Gamescom 2020 به نمایش گذاشته خواهد شد. این مراسم برای تاریخ پنجشنبه ۶ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۲۷ آگست ۲۰۲۰ میلادی) برنامه ریزی شده است.

بازی DOOM Eternal هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد. البته قرار است در آینده شاهد انتشار نسخه‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس این عنوان نیز باشیم.

در نهایت باید یادآوری کنیم که اگر هنوز به آلبوم موسیقی‌های این عنوان گوش نداده‌اید، همین حالا این کار را انجام بدهید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم