ترنجی/ شیائومی پس از به روزرسانی پرچمداران نسل فعلی و تلفن های هوشمند میان رده خود در رابط کاربری MIUI 12 نسخه پایدار در چین، شروع به ارایه آپدیت مشابه برای دستگاه های اقتصادی و همچنین پرچمداران قدیمی کرده است. تلفن های هوشمند پرچمدار ۲۰۱۸ این شرکت یعنی Mi Mix 2S و Mi Mix 3 اکنون به این رابط کاربری رسیده اند. آپدیت MIUI 12 شیائومی Mi Mix 2s و Mi Mix 3 در چین ارایه شد و هر چند که لزوما به آن معنی نیست که نسخه جهانی به زودی ارایه خواهد شد، اما باز هم خبر خوبی است.

شیائومی Mi Mix 2S با رابط کاربری MIUI 9 بر اساس اندروید ۸ به بازار عرضه شد. از طرف دیگر، Mi Mix 3 با MIUI 10 مبتنی بر اندروید ۹ در دسترس بود. در حال حاضر، هر دو دستگاه سیستم عامل اندروید ۱۰ را رابط کاربری MIUI 11 را دارند.

این بدان معنی است که جدیدترین به روزرسانی پایدار MIUI 12 برای این گوشی ها به ترتیب سومیم و دومین بروزرسانی MIUI است. متأسفانه، هیچکدام مطابق با لیست پشتیبانی رسمی اولیه، برای به روزرسانی اندروید ۱۱ واجد شرایط نیستند و مطمئن نیستیم که آیا آنها MIUI 13 را سال آینده دریافت خواهند کرد یا خیر.

از این رو رابط کاربری MIUI 12 می تواند آخرین بروزرسانی عمده این گوشی ها باشد. همانطور که در ابتدا گفته شد، در حال حاضر بروزرسانی محدود به کاربران چینی این تلفن هاست و شماره ساخت آنها به شرح زیر است.

۱- Mi Mix 2 با شماره ساخت V12.0.1.0.QDGCNXM
۲- Mi Mix 3 با شماره ساخت V12.0.1.0.QEECNXM

شما این پرچمداران سری می میکس شیائومی را دارید؟ امیدوارم هر چه زودتر نسخه جهانی آن ارایه شود و شما هم از آن بهره مند شوید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم