شهر سخت افزار/ شرکت سامسونگ در روز چهارشنبه در رویداد گلکسی آنپکد از پرچمداران گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا رونمایی کرد. برخلاف نوت 20 اولترا، نسخه نوت 20 به بدنه پلاستیکی ارزان قیمت با ترکیب رنگ‌های سبز، خاکستری و برنزی مجهز شده است. حال سامسونگ امروز از رنگ‌های جدید صورتی، آبی و قرمز گوشی نوت 20 برای بازار کره جنوبی رونمایی کرده است.

طبق رسم همیشگی شرکت سامسونگ محصولات خود را با ترکیب رنگی و سخت‌افزار متفاوت در بازار کشورهای مختلف عرضه می‌کند و در حال حاضر نسخه اسنپ دراگون پرچمداران نوت 20 و نوت اولترا صرفا در بازار کشورهای آمریکا و چین عرضه خواهد شد. در این بین سامسونگ تصمیم گرفته تا تنوع رنگی پرچمدار جدید خود را افزایش دهد و سه رنگ جدید را به سبد خرید گلکسی نوت 20 در بازار کره جنوبی اضافه کند.

بدون شک سه رنگ صورتی، آبی و قرمز از رنگ‌های سبز، خاکستری و برنز که در ابتدا معرفی شدند جذاب‌تر هستند و توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، سامسونگ در ساخت گلکسی نوت 20 از بدنه پلاستیکی استفاده کرده است که این موضوع برای یک پرچمدار 1000 دلاری غیر قابل قبول است.

اما موضوع به اینجا ختم نمی‌شود، زیرا بر اساس بررسی‌های انجام شده از سوی رسانه‌های خارجی، کیفیت بدنه پلاستیکی نوت 20 به مراتب پایین‌تر از میان رده‌هایی مانند A51 است. گوشی گلکسی نوت 20 سامسونگ در  سایر کشورها فقط در سه رنگ سبز، خاکستری و برنز عرضه خواهد شد و خبری از رنگ‌های جدید نخواهد بود.

انتظار می‌رود که در آینده نزدیک شرکت سامسونگ از ترکیب‌های رنگی جدید نسخه رده بالا گلکسی نوت 20 اولترا نیز رونمایی کند. سامسونگ تا این لحظه اطلاعاتی در خصوص عرضه رنگ‌های قرمز، صورتی و آبی نوت 20 به بازار سایر کشورهای منتشر نکرده است و در حال حاضر این رنگ‌ها فقط برای بازار کره عرضه شده‌اند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم