ترنجی/ به روزرسانی OxygenOS 10.5.4 پیشرفت هایی در عکاسی سلفی در شرایط کم نور و عکس های دوربین ماکرو به ارمغان می آورد. در حقیقت می توان گفت که این آپدیت وان پلاس نورد برای افزایش کیفیت دوربین ارایه شده است.

مانند سایر به روزرسانی ها، آن را به صورت مرحله ای ارایه می کنند. بروزرسانی باید طی چند روز به همه کاربران وان پلاس نورد برسد.

با توجه به لیست تغییرات، به روزرسانی OxygenOS 10.5.4 پیشرفت دوربین را در OnePlus Nord به ارمغان می آورد. علاوه بر این، کیفیت دوربین برای تماس های ویدیویی نیز بهبود یافته است. بعلاوه، دقت رنگ و تعادل رنگ سفید نیز برای سلفی های کم نور بهبود یافته است که از نظر تئوری منجر به سلفی بهتر در محیط های تاریک تر می شوند.

وان پلاس برای دوربین ماکرو، دقت رنگ را بهبود بخشیده است که انتظار می رود عملکرد کلی آن را بهبود بخشد. سرعت راه اندازی برنامه گالری نیز بهبود یافته است. علاوه بر این، موضوعی که باعث موقت موسیقی پس زمینه هنگام باز کردن دوربین جلو شده نیز برطرف شده است.

در دوربین اصلی چهارگانه وان پلاس نورد یک دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، یک دوربین ۸ مگاپیکسلی با زاویه دید عریض، یک دوربین ماکرو ۲ مگاپیکسلی و یک سنسور عمق سنج ۵ مگاپیکسلی پیدا خواهید کرد. اما نکته مهم این است که دوربینی که در واقع برای گرفتن عکس های خود استفاده خواهید کرد دقیقاً دارای همان سنسور 48 مگاپیکسلی سونی IMX586 است. در عین حال، کاهش مشخصات با دوربین دز زاویه دید عریض دیده می شود که نیمی از رزلوشن همتای خود در OnePlus 8 را دارد.

با این حال، هنگامی که صحبت از دوربین سلفی می شود، وان پلاس در واقع رکورد جدیدی را با وان پلاس نورد می شکند. در اینجا دو دوربین جلو، از جمله دوربین فوق عریض با سنسور ۸ مگاپیکسلی با نمای دید 105 درجه و همچنین دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی با اپتیک عادی را پیدا خواهید کرد. این بدان معنی است که قطع سوراخ صفحه دو برابر بزرگ است، اما اگر می خواهید با یک گروه از دوستان خود سلفی بگیرید یا صرفاً دوست دارید محیط بیشتری را شامل شوید، یک ویژگی مفید است.

نظر شما درباره عملکرد وان پلاس برای ارایه آپدیت زودهنگام برای برطرف کردن مشکلات OnePlus Nord چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم