گیم فا/ اگر شما هم جزو آن دسته از بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ هستید که از  DualShock 4 فعلی خود خسته شدید، پس از دیدن رنگ‌های جدید این کنترلر که دوباره در دسترس هواداران قرار گرفته‌اند هیجان‌زده خواهید شد! همراه ما باشید.

همه‌ی رنگ‌های کنترلر DualShock 4 در همه‌ی زمان‌ها در دسترس نبوده‌اند و بسیاری از آن‌ها در محدوده‌ی زمانی خاصی در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته‌اند. همین موضوع باعث شده است تا هواداران ساعت‌های زیادی را صرف یافتن رنگ محبوب خود بکنند یا با رنگی که چندان هم موردپسند آن‌ها نیست، کنار بیایند. البته که فارغ از رنگ DualShock 4، همه‌ی این آن‌ها به صورت یکسان کار می‌کنند اما وقتی بازی‌بازی مدت زمان زیادی را صرف استفاده از کنترلر می‌کنند، منطقی است که باید به ظاهر فیزیکی آن علاقه داشته باشد. اگرچه کنسول نسل نهمی سونی در راه است و چندی پیش نیز تصاویری از رنگ‌های مختلف DualSense، کنترلر پلی‌استیشن ۵ فاش شد، اما این موضوع به این معنی نیست که سونی جامعه‌ی کاربری کنسول فعلی خود را فراموش خواهد کرد؛ چرا که حتی پس از عرضه‌ی کنسول بعدی، بازی‌بازان زیادی به تجربه‌ی عناوین برروی پلی‌استیشن ۴ خواهند پرداخت. در همین راستا، این شرکت با انتشار ویدویی از رنگ‌های رنگ‌های محبوب کنترلر DualShock 4 که دوباره در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت، رونمایی کرد.

این رنگ‌ها شامل طلایی، آبی، قرمز و خاکستری روشن می‌شوند. این رنگ‌های جدید به همراه رنگ‌های استاندارد پیشین به قیمت ۶۴٫۹۹ دلار و از طریق فروشگاه‌ پلی‌استیشن در دسترس بازی‌بازان قرار دارند. فارغ از رنگ، تمامی قابلیت‌ها و دکمه‌های این کنترلرها با مدل‌های پیشین یکسان است. بعضی از رنگ‌های DualShock 4 مانند طلایی متالیک واقعا جذاب به نظر می‌رسند. لازم به ذکر است که این یازده رنگ فعلی، شامل تمامی رنگ‌های عرضه‌شده برای DualShock 4 نمی‌شوند و بعضی از آن‌ها مانند کنترلر سالگرد بیست سالگی پلی‌استیشن، فقط و فقط یکبار در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته‌ بودند.

علاوه بر این، سونی تایید کرده است که DualShock 4 با پلی‌استیشن ۵ ناسازگار خواهد بود. این مسئله موجب ناراحتی دسته‌ای از هواداران شده است که از طراحی DualSense راضی نبوده‌اند و کنترلر فعلی را به آن ترجیح می‌دهند. حتما این تصمیم دلایل موجهی داشته است چرا که کنترلر جدید سونی قابلیت‌های جدیدی دارد که DualShock 4 از آن بی‌بهره است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم