گیم فا/ هواداران سری محبوب Samurai Jack بالاخره پس از مدت‌ها انتظار می‌توانند در آینده‌ی نزدیک، بازی جدید ساخته شده براساس این سری محبوب تحت عنوان Samurai Jack: Battle Through Time را تجربه کنند. اگرچه این بازی در ابتدا قرار بود تنها به صورت دیجیتالی عرضه شود ولی شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) امروز خبر عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی و همچنین یک نسخه‌ی Collector’s Edition از این عنوان را با هواداران این بازی به اشتراک گذاشته است.

شرکت لیمیتد ران گیمز در گذشته نیز سابقه‌ی تولید و انتشار نسخه‌ی فیزیکی و نسخه‌های محدود از عناوین مختلفی را در کارنامه دارد. این شرکت این بار به سراغ بازی مورد انتظار Samurai Jack: Battle Through Time آمده و از نسخه‌ی محدود این بازی برای کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرده است.

نسخه‌ی Collector’s Edition بازی Samurai Jack: Battle Through Time در کنار یک نسخه‌ی فیزیکی از این عنوان، شامل یک شمشیر شخصیت اصلی در ابعاد کوچک، مجسمه‌ی شخصیت اصلی، کارت‌های مختلف با طرح‌های هنری براساس بازی، یک پوستر و یک جعبه‌ی مخصوص می‌شود. این نسخه از بازی که تنها به تعداد ۱۵۰۰ عدد تولید خواهد شد، با قیمت ۱۲۹٫۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

بازی Samurai Jack: Battle Through Time در تاریخ ۳۱ مرداد ماه سال جاری (۲۱ آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم