ترنجی/ در ادامه ارایه آپدیت MIUI 12 برای محصولات ردمی، این بار خبر خوب برای یکی از جدیدترین محصولات این برند است. می شنویم که آپدیت MIUI 12 برای ردمی نوت ۹ در هند ارایه شده است.

طبق گزارش ها Redmi Note 9 آپدیت MIUI 12 را در هند دریافت کرده است. این به روز رسانی MIUI 12 است که هفته گذشته برای Poco X2 ارایه شد. این اطلاعات توسط کاربران توییتر Ankit با یوزر(@TechnoAnkit1) در توییتر به اشتراک گذاشته شده است. مطابق اطلاعات ارایه شد، بروزرسانی MIUI 12 برای Redmi Note 9 با نسخه MIUI V12.0.1.0.QJOINXM همراه و حجم آن 538MB است.

این بروزرسانی انیمیشن های کاملا جدید و یک طراحی بصری نو را به همراه دارد. با این حال، همه تغییرات و ویژگی ها در لیست تغییرات مشخص نشده است اما می توان انتظار داشت که ویژگی هایی که در رابط کاربری MIUI 12 ارایه شد، اینجا هم حضور داشته باشد. احتمالا شامل پنجره های شناور بهبود یافته، طراحی بصری ساده تر و تمیز تر است.

به روزرسانی MIUI 12 برای Redmi Note 9 از نظر حفظ حریم خصوصی و امنیت چندین تغییر ایجاد شده است. به علاوه، طراحی جدید کنترل سنتر نیز موجود است. می توانید با مراجعه به تنظیمات> درباره تلفن> بروزرسانی سیستم، بروزرسانی را بررسی کنید.

شما ردمی نوت ۹ دارید؟ آپدیت MIUI 12 را دریافت کردید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم