ترنجی/ به نظر می رسد که با گسترش سرویس های اپل، این شرکت سعی در مرتب کردن آن ها دارد. مثلا هفته گذشته در ترنجی خواندیم که گیفت کارت Everything Apple اپل، یک گیفت کارت برای تمام خدمات آن هاست. حالا می شنویم که همراه با ارایه آیفون ۱۲ بسته Apple One هم ارایه خواهد شد که برای تمام سرویس های اپل است.

طبق گزارش ها، اپل به دنبال فروش بسته های خدمات دیجیتال مبتنی بر اشتراک خود برای افزایش تعداد عضویت است و در نتیجه، درآمد بیشتری را به همراه خواهد داشت. این بسته های نرم افزاری با نام تجاری “Apple One” در کنار سری آیفون ۱۲ عرضه می شوند و در مقایسه با هزینه ترکیبی از هر سرویس مشترک به صورت جداگانه، انگیزه خریداران بیشتری خواهند داشت.

طبق یک گزارش بلومبرگ، بسته به خدماتی که در هر طرح اپل یک ارائه می شود، رده های مختلفی از این بسته ها وجود خواهد داشت. مقرون به صرفه ترین گزارشات شامل اپل موزیک و اپل تی وی + خواهد بود، در حالی که قیمت مناسب آن نیز اپل آرکید را ارایه می کند. بسته های اپل One نیز وجود دارند که شامل اپل نیوز + و مواردی هستند که حافظه iCloud بیشتری را ارایه می کنند.

علاوه بر این، این شرکت همچنین در حال کار با مجموعه اشتراک با کلاس های آمادگی جسمانی مجازی است که شامل محتوا مربوط به تناسب اندام محور است که توسط امثال نایک و Peloton ارائه می شود. محصولات سخت افزاری اپل مانند آیفون و آیپد بسته به سرویس هایی که قبلا از آنها استفاده می کنند، به کاربران اپل یک پیشنهاد می دهند. طبق گزارش ها، بسته های Apple One به عنوان بخشی از بروزرسانی iOS 14 که اواخر امسال وارد بازار خواهد شد، آغاز می شوند.

نظر شما درباره این راهبرد جدید اپل برای فروش محتوا، چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم