گیم فا/ تیم سازنده‌ی Zoids Wild: Infinity Blast که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بودند، امروز ویدئوی تازه‌ای از آن را در دسترس قرار دادند تا بازی‌بازان را با اثر خود بیشتر آشنا کرده باشند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این تریلر باشید.

Zoids Wild: Infinity Blast را باید عنوانی در سبک اکشن دانست که در آن قادر هستید تا کنترل موجودات متنوع را به دست گرفته و نبردهای هیجان انگیزی را با رقبای خود داشته باشید. همچنین به نقل از سازندگان، قابلیت شخصی‌سازی برای بازی‌بازان فراهم شده است و شما می‌توانید در حالتی به نام Modification Mode، مهارت‌ها و ظاهرتان را تغییر دهید. بد نیست بدانید که استودیوی تاکارا تومی (Takara Tomy) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده دارد.

بازی Zoids Wild: Infinity Blast قرار است زمستان سال جاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن منتشر شود. همچنین نسخه‌ی غربی این بازی در راه است که تاریخ دقیق عرضه‌ی آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده باشیم. همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئویی از Zoids Wild: Infinity Blast در دسترس قرار گرفته است که مراحل ابتدایی آن را به خوبی نشان می‌دهد و در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم