ترنجی/ پس از حدود نوزده ماه از عرضه نوکیا ۳.۲ در MWC 2019 نسل بعدی سری ۳ نوکیا در دسترس است و نوکیا موبایل قصد دارد آن را در ۱ مهر معرفی کند. نوکیا ۳.۴ اکنون توسط FCC در ایالات متحده تایید شده است.

 نوکیا ۳.۴
در داده های لو رفته دو مدل از آن، یعنی TA-1283 و TA-1285 روز گذشته ثبت شد. نوکیا TA-1283 یک مدل دو سیم کارت است و باندهای شبکه ای که از آن پشتیبانی می کند نشان می دهد که این مدل برای بازارهای جهانی است، در حالی که TA-1285 یک سیم کارت تک و مدل آمریکاست.

طبق گواهینامه، نوکیا ۳.۴ همچنین از بلوتوث و WLAN 2.4GHz 802.11b / g / n و GLONASS پشتیبانی می کند. مدل های آزمایش شده نسخه سخت افزاری MB_V3 را به همراه داشتند، این بدان معناست که نوکیا موبایل قبل از استقرار در نسخه فعلی، حداقل سه نمونه اولیه را آزمایش کرده است.

نتایج آزمایش همچنین نموداری را کشف کرد که ابعاد و انواع آنتن های موجود در دستگاه را به تصویر می کشد. عرض نوکیا 3.4 حدود 76 میلی متر، ارتفاع 161 میلی متر و قطر آن 171 میلی متر است، به این معنی که می تواند در آن یک صفحه نمایش در حدود ۶.۵ اینچ جای بگیرد. همچنین، TA-1285 برخلاف مدل TA-1283 ، NFC را از دست خواهد داد.

حتی اگر این نمودار نمای عقب را نشان می دهد، اما قرارگیری دوربین در گوشه بالا دیده می شود و می تواند نشان دهد که نوکیا ۳.۴ می تواند با یک صفحه دارای سوراخ ارائه شود، که مطابق با یکی از شایعات مربوط به دستگاه است، اگرچه موقعیت دوربین ممکن است متفاوت باشد.

یک تصویر دیگر نیز وجود دارد که تأیید می کند ماژول دوربین در پشت آن مدور است. رندر رسمی لو رفته نوکیا ۳.۴ همچنین نشان می دهد که در پشت سه دوربین و یک فلاش LED وجود دارد که به صورت ماژول دوربین در نوکیا C5 Endi قرار می گیرند.

گواهینامه های FCC جزئیات بیشتری را نشان نمی دهد. به هر حال، تاریخ عرضه کاملاً نزدیک است و ما با خیال راحت می توانیم حداقل چهار دستگاه جدید نوکیا را فرض کنیم که عبارتند از نوکیا 2.4 ، نوکیا 3.4 ، نوکیا 225 4G و نوکیا 215 4G.

نظر شما چیست؟ منتظر گوشی های جدید نوکیا هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم