گیم فا/ فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) این هفته بازی‌های Stick it to the Man ،Football Manager 2020 و Watch Dogs 2 را به‌صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی و این فروشگاه قرار داده است. لازم به ذکر است که بازی‌بازان از هم‌اکنون به مدت یک هفته (تا ۲۴ سپتامبر) می‌توانند تا این این عناوین را به حساب کاربری خود اضافه کرده و آن‌ها را برای همیشه در اختیار داشته باشند.

اگر از طرفداران مجموعه‌ی Watch Dogs هستید و یا تاکنون موفق به تجربه‌ی این مجموعه نشده‌اید، اکنون بهترین فرصت است که پیش از عرضه‌ی نسخه‌‌ی سوم این مجموعه نگاهی به نسخه‌ی دوم آن بیندازید؛ همچنین، در گذشته نیز شاهد رایگان شدن نسخه‌ی اول این مجموعه از سوی فروشگاه اپیک گیمز نیز بودیم. بازی Football Manager 2020، عنوانی بسیار مناسب برای علاقه‌مندان به مربی‌گری فوتبال و بازی‌های ورزشی است و طرفداران آن می‌توانند تا از تجربه‌ی رایگان این بازی نیز لذت ببرند. و در نهایت، بازی‌بازان در Stick it to the Man وظیفه‌ی هدایت شخصیتی را بر عهده دارد که پس از تصادفی شدید متوجه قابلیت‌های جالبی در خود می‌شود و قصد دارد تا اهداف خود را پی‌بگیرد، اما اوضاع همین‌گونه پیش نمی‌رود و بازی‌بازان باید او را در این مسیر پرخطر همراهی کنند.

همانطور که اشاره شد، کاربران فروشگاه اپیک گیمز به مدت یک هفته و تا تاریخ ۳ مهر ۱۳۹۹ (۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰)، فرصت دارند تا این سه عنوان را به حساب کاربری خود در این فروشگاه بیفزایند. لازم به ذکر است که برای عنوان رایگان هفته‌ی آینده‌ی این فروشگاه نیز بازی RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition درنظر گرفته شده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم