گیم فا/ استودیوی الدن پیکسلز (Elden Pixels) امروز در جدیدترین خبر خود از انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Cathedral خبر داد. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Cathedral از سری عناوین اکشن و پلتفرمر با گرافیک هشت بیتی است که در آن باید کنترل فردی قدرتمند را به دست گرفته و با دشمنان و پازل‌های متنوعی مواجه شوید. تمام مراحل این بازی به صورت تک‌نفره بوده و جهان وسیعی را برای کشف تجربه خواهید کرد. این عنوان که سازندگان برای ساخت آن از آثار قدیمی الهام گرفته‌اند، برای بار نخست در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و خیلی زود به محبوبیت رسید. بد نیست بدانید که دو استودیوی دسمبربورن اینتراکتیو (Decemberborn Interactive) و الدن پیکسلز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Cathedral را به عهده دارند.

با توجه به مصاحبه‌های اعضای تیم سازنده، آگاه شدیم که بازی Cathedral در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۰ برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر مانند تاریخ دقیق انتشار، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم