باشگاه خبرنگاران/ طبق اطلاعات منتشر شده از سامسونگ ظاهرا این شرکت قصد دارد به وسیله دو گوشی Galaxy S20 Ultra و Galaxy Note20 Ultra یک فیلم 8K تولید کند.

پرچمداران شرکت سامسونگ در سال‌های اخیر تغییرات بسیار چشم‌گیری داشته‌اند و این شرکت سعی کرده است تا جای ممکن دوربین گوشی‌های خود را ارتقا داده تا رقابتش با شرکت اپل بیش از پیش افزایش پیدا کند. دو پرچمدار جدید شرکت سامسونگ، گوشی‌های Galaxy S20 Ultra و Galaxy Note20 Ultra هستند که از دوربین‌های دوگانه و سه‌گانه استفاده می‌کنند و توانایی فیلمبرداری با کیفیت 8K را دارند. گفتنی است؛ لنز چهارم موجود در Galaxy S20 Ultra برای زوم صد برابری استفاده می‌شود که این قابلیت در گوشی Galaxy S20 Ultra وجود ندارد.

اما به تازگی شرکت سامسونگ اعلام کرده که قصد دارد به وسیله دو پرچمدار جدید خود یک فیلم با کیفیت 8K طراحی کند؛ ظاهرا این فیلم با نام Untact ساخته خواهد شد، اما هنوز اطلاعاتی درباره فیلم و خط داستانی آن منتشر نشده است. گفتنی است؛ شرکت سامسونگ اعلام کرده که احتمالا در برخی از صحنه‌های این فیلم از تجهیزاتی بسیار قدرتمند استفاده خواهد شد، اما دوربین‌های اصلی فیلم‌بردای از این فیلم، همان پرچمداران سامسونگ هستند.

فیلم Untact

پخش تیزر فیلم Untact در ماه آینده

شرکت سامسونگ قصد دارد در ماه آینده با برگزاری دو مراسم قسمتی از فیلم Untact را در تلویزیون‌های 8K خود به نمایش بگذارد تا کاربران بتوانند به طور دقیق کیفیت دوربین پرچمداران جدید سامسونگ را مشاهده کنند. همچنین گفته می‌شود پس از مدتی این فیلم از کانال یوتیوب شرکت سامسونگ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

ظاهرا شرکت سامسونگ در این فیلم قصد دارد از بازیگران و کارگردانی کره‌ای استفاده کند، تصویری که از پیش تولید این فیلم نیز منتشر شده احتمال این موضوع را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد با این حال برای فاش شدن اطلاعات بیشتری از این فیلم باید تا زمان انتشار تیزر فیلم Untact منتظر ماند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم