گیم فا/ تیم سازنده‌ی Kitaria Fables که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز اعلام کرد که این عنوان در سال آینده راهی پلتفرم‌های مختلفی خواهد شد.

Kitaria Fables از سری عناوین اکشن، ماجراجویی و شبیه‌سازی کشاورزی است که در آن باید با حیوانات بامزه‌ای همراه شده و به انجام کارهای مختلف نظیر کشاورزی، مبارزه با دشمنان و سفر بپردازید. بازی در شهری به نام کانویدرا (Caniodera) در جریان است و طبیعت و مناظر بکری در خود دارد. همچنین قادر هستید تا دوستان جدید را پیدا کرده و به آن‌ها در انجام کارهایشان یاری رسانید یا در مواقع لزوم کمک بخواهید.

به گفته‌ی سازندگان، این بازی علاوه‌بر کودکان، بزرگسالان را هم سرگرم خواهد کرد. لازم به ذکر است که دو شرکت توین هارتس (Twin Hearts) و پی‌کیوب (PQube) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Kitaria Fables را به عهده دارند.

بازی Kitaria Fables قرار ات در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. هنوز اطلاعات دیگری از این عنوان مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی پی‌کیوب باشیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم