گیم فا/ بازی Super Mario 3D All-Stars هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول دستی نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) قرار دارد. به همین مناسبت، سازندگان تریلر زمان عرضه‌ی این عنوان را منتشر کرده‌اند که مراحل نوستالژیک نسخه‌های پیشین این مجموعه را به بازی‌بازان یادآوری می‌کنند.

فرقی نمی‌کند که چه اتفاقی در صنعت بازی‌های ویدیویی رخ دهد؛ همیشه نسخه‌ی جدیدی از Mario عرضه خواهد شد. مجموعه‌ای که یکی از باسابقه‌ترین عناوین در تاریخ به حساب می‌آید و چندین نسل از بازی‌بازان را سرگرم کرده است. شرکت نینتندو نیز در جدیدترین نسخه از این مجموعه که کالکشنی از عناوین پیشین به حساب می‌آید، سه نسخه Super Mario 64 ،Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy را تحت عنوان Super Mario 3D All-Stars برروی نینتندو سوییچ عرضه می‌کند.

جدیدترین تریلر این بازی، مراحل متنوع و خاطره‌انگیزی از سه نسخه‌ی پیشین را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این Super Mario Sunshine که پیش از این برروی گیم کیوب در سال ۲۰۰۲ عرضه شد بود، برای اولین بار بازعرضه می‌شود.

بازی Super Mario 3D All-Stars هم‌اکنون برروی نینتندو سوییچ در دسترس است. خوب است بدانید که این عنوان فقط تا ماه مارچ ۲۰۲۱ در دسترس خواهد بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم