گیم فا/ شرکت ورسوس ایول (Versus Evil) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Faeria خبر داده بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را 13 آبان اعلام کرد.

Faeria از سری آثار استراتژی و کارت محور است که ابتدا در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سپس کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. مانند دیگر عناوین به این سبک، در این بازی هم باید به از کارت‌های مختلف و متنوعی برای پیروزی استفاده کرده و چالش‌ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

البته این بازی با دیگر آثار هم سبک تفاوت‌هایی هم دارد. به عنوان مثال، پس از کسب پیروزی در هر بازی می‌توانید نسبت به ساخت کوه‌ها، مزارع، دریاچه‌ها و بیابان‌ها اقدام کنید و سرزمین دلخواهتان را به وجود آورید. همه‌ی انتخاب‌ها در این بازی به عهده‌ی خودتان است و این شما هستید که سرنوشتتان را رقم می‌زنید. از دیگر ویژگی‌های خوب این بازی باید به گیم‌پلی طولانی آن اشاره داشت.

دو استودیوی آبراکام اس‌ای (Abrakam SA) و ورسوس ایول هم به ترتیب ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

امروز آگاه شدیم که بازی Faeria قرار است در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۹ (۳ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ هم برسد. ضمنا در روزهای پیش رو تریلری هم از این بازی منتشر خواهد شد و به محض وقوع این اتفاق، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم