گیم فا/ استودیوی فلای‌های ورکس (Flyhigh Works) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی بازی Voez را برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار داد.

Voez را باید عنوانی موسیقی محور به حساب آورد که حس شادی و نشاط فراوانی را به بازی‌بازان منتقل می‌کند. همان‌طور که از سبک بازی پیداست، در آن باید به انتخاب کاراکتر دلخواهتان پرداخته و در جهانی مملو از موسیقی‌های دلنشین قدم بردارید. این عنوان ابتدا برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و طولی نکشید که شاهد انتشار آن برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز بودیم.

گفتنی است که دو شرکت رایارک (Rayark) و فلای‌های ورکس به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده داشته‌اند. سازندگان تا این جا پشتیبانی خوبی از این اثر داشته‌اند. به عنوان مثال، چندی پیش به‌روزرسانی ۱٫۹ آن در دسترس قرار گرفت.

حال تیم سازنده با انتشار به‌روزرسانی ۱٫۱۰، ۹ موسیقی دیگر را هم به Voez اضافه کرد. به این ترتیب، مجموع موسیقی‌های این بازی به عدد ۲۴۰ رسید و طرفداران تنوع خوبی را از این لحاظ مشاهده می‌کنند.

تاریخ عرضه‌ی این به‌روزرسانی برای گوشی‌های هوشمند هنوز مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم