گیم فا/ نسل جدید کارت‌های گرافیکی شرکت AMD تحت عنوان RX 6000 تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی معرفی خواهد شد. بخشی از این رویداد به مصاحبه با سازندگان بازی Far Cry 6 اختصاص دارد. با این حال ممکن است گیم‌پلی این بازی در جریان رویداد مذکور نمایش داده شود.

کارت‌های سری RX 6000 در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران از طریق یک مراسم آنلاین معرفی می‌شوند و قسمت‌هایی از این مراسم به مصاحبه با سازندگان عناوین Far Cry 6, Godfall, World of Warcraft Shadowlands, Dirt 5 و Rift Breakers اختصاص خواهد داشت تا تجربیات خود را از نسل جدید کارت‌های شرکت AMD به اشتراک بگذارند.

پس از آن که شرکت انویدیا (Nvidia) در اوایل ماه سپتامبر از کارت‌های سری RTX 30 رونمایی کرد، حال نوبت به معرفی نسل جدید کارت‌های AMD رسیده است. کارت‌های سری Radeon RX 6000 رسماً مجموعه کاملاً جدیدی از کارت‌های گرافیکی این شرکت محسوب می‌شود.

البته هنوز مشخص نیست که آیا گیم‌پلی بازی Far Cry 6 در جریان معرفی کارت‌های RX 6000 معرفی می‌شوند یا خیر. با این حال ممکن برخی تصاویر و قسمت‌های جدید از این بازی نمایش داده شود. این بازی قرار است در تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۱۸ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سری اس، گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخص عرضه شود. همچنین این بازی از قابلیت ارتقای رایگان از نسل فعلی به نسل بعد برخوردار است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم