گیم فا/ با اعلام استودیوی نت‌ماربل (NetMarble)، آگاه شدیم که بازی A3: Still Alive قرار است ماه آینده برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گیرد. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی تازه‌ای از این بازی عرضه شده است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن باشید.

A3: Still Alive از سری عناوین اکشن، تیراندازی و نقش‌آفرینی است که ابتدا چندی پیش در کشور کره جنوبی عرضه شد و مورد استقبال بازی‌بازان زیادی هم قرار گرفت. سازندگان از همان زمان برنامه‌هایی برای افزایش هواداران داشتند و در همین راستا، این بازی در سایر نقاط جهان نیز منتشر خواهد شد.

در این بازی باید هدایت کاراکتر دلخواه خود را به دست گرفته و در قالب حالت‌های مختلف، رقابت‌های نفس‌گیری را با دیگر بازی‌بازان داشته باشید. اکثر بخش‌های این بازی آنلاین است و برای تجربه‌ی آن‌ها به اینترنت نیاز خواهید داشت. امکان بازی با دوستان نیز در این عنوان برایتان فراهم است تا لذت بیشتری از آن ببرید.

یکی از قسمت‌های این اثر به سبک بتل رویال است و در آن پس از قرار گرفتن برروی نقشه‌ای پهناور و جمع‌آوری سلاح‌ها و آیتم‌های مورد نیاز، باید دیگر افراد را از بین ببرید تا تبدیل به تنها بازیکن روی نقشه باشید. این بازی ماه گذشته معرفی شد و تریلری هم از آن در دسترس قرار گرفت.

لازم به ذکر است که شرکت فوق به صورت همزمان در امر توسعه و نشر آن نقش دارد و باید دید که چه عملکردی را با عرضه‌ی جدیدترین اثر خود به جای خواهد گذاشت.

بازی A3: Still Alive در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) بر روی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیش خرید این بازی از مدت‌ها قبل آغاز شده بود و خوشبختانه استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. افرادی که نسبت به انجام این کار اقدام کردند، امکانات ویژه‌ای را دریافت خواهند کرد. دریافت و تجربه‌ی A3: Still Alive رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم