زومجی/ سرورهای بازی !Gears Pop در بهار آینده از دسترس خارج می‌شوند و خریدهای درون برنامه‌ای بازیکنان در طول ۹۰ روز گذشته پس داده خواهد شد.
   
سرورهای بازی !Gears Pop که ترکیبی از مجموعه‌ی محبوب Gears of War و فیگورهای فانکو پاپ رایج است، در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۶ آوریل ۲۰۲۱) خاموش می‌شوند.

استودیوی مدیاتونیک که چندی قبل بازی Fall Guys: Ultimate Knockout را منتشر کرد، اظهار کرد که توسعه‌ی مستمر بازی رایگان !Gears Pop «دیگر امکان‌پذیر نیست». این استودیو در پستی برای خداحافظی گفت: «برای پشتیبانی از یک بازی علاوه‌بر فعال نگه داشتن سرورها باید به امور بسیاری رسیدگی کرد. پرداختن به مشکلات، تولید محتوا و ارائه‌ی پشتیبانی برای ادامه‌ی حیات یک بازی اهمیت بسیاری دارد و متأسفانه، انجام این کارها دیگر برای ما میسر نیست.»

بازیکنان تا زمان از دسترس خارج شدن سرورها در اردیبهشت سال آینده می‌توانند به تجربه‌ی بازی بپردازند و دراین‌میان توسعه‌دهندگان نیز جوایز باونتی و شانس دریافت لجندری پین را افزایش می‌دهند و رویدادهای محبوب را باری دیگر باز می‌گردانند.

خریدهای درون برنامه‌ای بلافاصله غیرفعال شده است و خریدهای صورت گرفته در ۹۰ روز گذشته (بازه‌ی زمانی بین ۹ مرداد ۱۳۹۹ تا ۷ آبان ۱۳۹۹) به بازیکنان پس داده می‌شود. استودیوی مدیاتونیک اعلام کرد که استرداد پول‎‌های بازیکنان احتمالاً چند هفته طول خواهد کشید، اما جای هیچ‌گونه نگرانی در این‌باره نیست.

بازی !Gears Pop در اوت سال ۲۰۱۹ در دسترس کاربران iOS، اندروید و کامپیوتر قرار گرفت. این بازی رایگان اثری استراتژی بی‌درنگ و مشابه بازی Clash Royale استودیوی سوپرسل است که بازیکنان در آن نیروهای خود را در زمین قرار می‌دادند تا سازه‌های بازیکن حریف را از بین ببرند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم