ترنجی/ دیروز، سامسونگ نسخه بهبودیافته One UI 2.0 خود را به گوشی های سری Galaxy S9 ارایه کرد. بله! ما در مورد نرم افزار One UI 2.5 صحبت می کنیم. خوب،این آپدیت رابط کاربری اکنون به Galaxy A70s رسیده است. اگر نمی دانید باید بگویم که One UI 2.5 با گلکسی نوت ۲۰ مرداد ماه ۹۹ رسمی شد و از آن زمان، به تلفن های پرچمدار متعددی راه پیدا کرده است. سامسونگ اکنون این بروزرسانی را برای میان رده ها به ارمغان آورده است و همانطور که گفتیم آپدیت One UI 2.5 به گلکسی A70s سامسونگ رسید.

آپدیت One UI 2.5 به گلکسی A70s
رابط کاربری جدید One UI 2.5 در Galaxy A70s نسخه میان افزار A707FDDU3BTH4 را به همراه دارد. همانطور که انتظار می رفت  تمام ویژگی های اصلی نرم افزار One UI 2.5 مانند Wireless DeX ، حالت دوربین پیشرفته Pro و موارد دیگر را به همراه دارد. در ادامه این مقاله کمی به ویژگی های اصلی خواهیم پرداخت. حجم این آپدیت One UI 2.5 برای گلکسی A70s در حدود 1.6 گیگابایت است بنابراین ممکن است بخواهید آن را از طریق اتصال WiFi پایدار آن را دانلود کنید. همچنین این به روزرسانی جدیدترین وصله امنیتی اندروید اکتبر 2020 را به همراه دارد.

اگر برنامه آزمایشی One UI 3.0 را در نظر نگیرید ، اکنون Galaxy A70s جدیدترین نرم افزار One UI همان نسخه پرچمدار مانند Galaxy Note 20 را اجرا می کند. برای یادآوری، این به روزرسانی ابزار جدید نظارت WiFi را به همراه دارد درخواست گذرواژه از یک دستگاه در نزدیکی، عملکردهای جدید صفحه کلید سامسونگ، پشتیبانی Bitmoji از Always On Display و موارد دیگر. برنامه پیام های پیش فرض اکنون از اشتراک مکان SOS به همراه مخاطب پیام SOS از قبل پیکربندی شده نیز پشتیبانی می کند.

خوب، اگر شما Galaxy A70s دارید و در هند اقامت دارید (خوب، این دستگاه فقط در بازار هند موجود است و البته بازار ما  )، پس باید قبلاً اعلان به روزرسانی را دریافت کرده باشید. متناوباً، می توانید به قسمت Settings >> Software Update >> Download and Install بروید تا دستگاه خود را به صورت دستی به روز کنید. شایان ذکر است که ممکن است این به روزرسانی جدید به صورت گروهی در حال اجرا باشد، بنابراین ممکن است بلافاصله آن را دریافت نکنید.

با دریافت آخرین به روزرسانی نرم افزار Galaxy A70s، می توان فرض کرد که به روزرسانی نرم افزار One UI 2.5 به زودی به سایر دستگاه های Galaxy A راه پیدا خواهد کرد. ما در مورد Galaxy A50 ، Galaxy A50s و Galaxy A70 صحبت می کنیم.

شما گلکسی A70s دارید؟ این آپدیت را دریافت کردید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم