گیم فا/ شرکت گانگ‌هو آنلاین اینترتینمنت (GungHo Online Entertainment) امروز آمار تازه‌ای را از بازی پرطرفدار خود یعنی Ninjala در دسترس قرار دارد که برای هواداران جالب توجه خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Ninjala از سری عناوین اکشن و بتل رویال است که در ماه ژوئن امسال به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جذب کرد. پشتیبانی تیم سازنده نیز از این بازی بسیار خوب بوده و هر چند روز یک بار به‌روزرسانی‌های مفیدی برای آن عرضه می‌گردد. مانند دیگر آثار بتل رویال، در این بازی نیز باید به همراه سایر بازی‌بازان روی یک نقشه قرار بگیرید و از سلاح‌ها، مهارت‌ها و آیتم‌های متنوع برای محافظت از جان خود استفاده کنید. در پایان هر بازی‌بازی که به تنهایی زنده بماند، پیروز میدان است و امتیازات جالب توجهی را کسب خواهد کرد. شاید یکی از دلایل محبوبیت بازی را بتوان رایگان بودن آن به حساب آورد. البته دلایل دیگری همچون گیم‌پلی رنگارنگ و سیستم مبارزات جذاب نیز در این زمینه دخیل هستند و نباید آن‌ها را نادیده گرفت. تمام بخش‌های این عنوان هم آنلاین است و آن‌ها را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کنید. قابل ذکر است که استودیوی فوق به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. اگر هنوز هم با Ninjala آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم نقدها و نمرات آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

گانگ‌هو آنلاین اینترتینمنت امروز دست به انتشار آمار دیگری از Ninjala زد. با این که تنها چند ماه از عرضه‌ی این بازی می‌گذرد، اما تا به حال حدود پنج میلیون بازی‌باز نسبت به دریافت آن اقدام کرده‌اند که در نوع خود بسیار جالب است. به همین مناسبت، تیم سازنده هدیه‌هایی را برای بازی‌بازان در بازی در نظر گرفت تا قدردان حمایت‌های آن‌ها باشد. بی شک این پایان کار Ninjala نیست و در آینده‌ای نزدیک به‌روزرسانی‌های فراوان و پرمحتوایی برای آن منتشر خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم