گیم فا/ شرکت مارولس (Marvelous) امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی بازی Story of Seasons: Pioneers of Olive Town پرداخت که خبر مهمی برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Story of Seasons آشنایی داشته و آن را در گذشته برروی پلتفرم‌های خود تجربه کرده‌اند. جدیدترین نسخه‌ی این سری Story of Seasons: Pioneers of Olive Town نام دارد که با سبک شبیه‌سازی کشاورزی، می‌تواند انتخاب مناسبی برای بازی‌بازان باشد. در این بازی زمین وسیع و چشم نوازی از پدربزرگتان به شما می‌رسد و شما باید با در اختیار داشتن و ابزار و مهارت‌های لازم در آن به کشاورزی و دامپروری مشغول شوید. فراموش نکنید که دوستان زیادی هم دارید که شما را در این راه یاری رسانند. با فروش محصولات هم قادر خواهید بود تا آیتم‌ها و تجهیزات مفیدی را خریداری کنید. این نسخه نسبت به گذشته با تغییرات فراوانی همراه شده است و کیفیت بیشتر آن، طرفداران را به وجد خواهد آورد. تیم سازنده نیز سعی داشته است تا از آثار متنوعی در این سبک الهام بگیرد و باید دید که تا چه حد در این زمینه موفق خواهد بود.

از ویژگی‌های برجسته‌ی بازی Story of Seasons: Pioneers of Olive Town باید به گیم‌پلی پرمحتوا، امکان شخصی‌سازی و داستان گیرا اشاره داشت. پس از عرضه‌ی بازی، رویدادهای جالبی هم برای آن در دسترس قرار می‌گیرد و هواداران می‌توانند مهارت‌هایشان را محک بزنند. گفتنی است که دو شرکت مارولس و اکس‌سید گیمز (XSEED Games) به ترتیب در امر ساخت و انتشار این بازی نقش داشته‌اند.

بنابر اعلام سازندگان، آگاه شدیم که Story of Seasons: Pioneers of Olive Town ابتدا در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۹ (۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) در کشور ژاپن و برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. سایر بازی‌بازان نیز از ۳ فروردین ۱۴۰۰ (۲۳ مارس ۲۰۲۱ میلادی) قادر به دریافت و تجربه‌ی آن خواهند بود. قرار است تا تاریخ ذکر شده تصاویر، تریلر و اطلاعات بیشتری از این اثر در دسترس قرار گیرد و باید منتظر آن‌ها باشیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم