العالم/جنبش مقاومت اسلامي فلسطين(حماس) با هک تلفن هاي همراه نظاميان صهيونيست ، آنها را با حساب هاي ساختگي در شبکه اجتماعي فيس بوک به دام انداخت.

جنبش مقاومت اسلامي "حماس" دست به بزرگترين عمليات اطلاعاتي از طريق هک کردن تلفن هاي همراه دهها نظامي صهيونيستي زد و آنها را با حساب هاي ساختگي در شبکه اجتماعي فيسبوک به دام انداخت.

راديو عبري گزارش کرد ، حماس با استفاده از حساب هاي کاربري و اسامي مستعار دختران، تلفن همراه ده ها نظامي ارتش اسرائيل را هک کرده و به اطلاعات محرمانه اي دست يافته است.
اين شبکه راديويي اشاره کرد که بخش امنيت داده ارتش اسرائيل پس از انتشار گزارشي پيرامون وجود اسامي مستعار دختران در شبکه هاي ارتباط جمعي، با همکاري شاباک حملات گسترده اي را در شبکه اينترنت به منظور شناسايي اسامي مشکوک و حذف آنان آغاز کرد.

در همين راستا، ده ها اسامي و حساب کاربري مستعار که به طور مخفيانه ايجاد شده بودند، کشف و شناسايي شدند. هدف از راه اندازي اين حساب ها کسب اطلاعاتي سري و محرمانه از نظاميان ارتش و نيروهاي ذخيره اسرائيل بوده است.حساب هاي کاربري و اسامي مستعار موفق شدند با نظاميان اسرائيلي در مورد مسائل محرمانه صحبت کرده و به تلفن همراه ده ها نظامي ارتش نفوذ و ويرويس هايي را در داخل آن ها پخش کنند.

در جريان عمليات "نبرد شکارچيان" بسياري از اسامي و حساب هاي کاربري وابسته به حماس در شبکه هاي ارتباط جمعي کشف و شناسايي شد و ارتش اسرائيل در پي آن تصميم گرفت محدوديت هاي بيشتري در مورد استفاده نظاميان خود از تلفن همراه ايجاد کرده و مکالمات آنان را شنود کند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد