باشگاه خبرنگاران/ نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۲ آمریکا اعلام کرد در آینده تصمیم می‌گیرد که از دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ حمایت کند یا خیر.

به گزارش سی ان ان، «میت رامنی» نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۲ اعلام کرد هنوز نمی‌تواند حمایت خود را از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در دور بعدی انتخابات ریاست‌جمهوری تضمین کند. به نظر می‌رسد رامنی قصد دارد به عنوان یک صدای مستقل از ایالت یوتا خود را معرفی کند.

رامنی که در انتخابات مجلس سنای آمریکا شرکت خواهد کرد در مصاحبه با سی ان ان گفت: «من این تصمیم را در آینده می‌گیرم. به عنوان شخصی که تجربه سیاسی دارد من باید بدانم اگر از کسی حمایت می‌کنم او در مقابل چه چیز‌هایی را برای ما در یوتا فراهم خواهد کرد».

رامنی گفت: نامزد‌های دیگری از حزب جمهوری خواه در انتخابات ۲۰۲۰ با ترامپ رقابت خواهند کرد، اما ترامپ حتماً نامزد این حزب برای انتخابات مذکور خواهد بود.

رامنی که در سراسر یوتا سخنرانی کرده اعلام کرد با سیاست کلی ترامپ موافق است، اما با لحن خشن او به شدت مشکل دارد. این در حالی است که رامنی در انتخابات مقدماتی ۲۰۱۶ به شدت از ترامپ، لحن خشنش درباره مهاجران مکزیک و اظهارات نابجایش درباره زنان انتقاد می‌کرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar