باشگاه خبرنگاران/ جان برنان در پیامی توئیتری از رئیس‌جمهور آمریکا به دلیل سیاست‌های جنجالی وی انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی هیل، جان برنان، رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) بار دیگر از دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور به خاطر اینکه تحقیقات درباره دخالت احتمالی روسیه در انتخابات آمریکا را «تعقیب توهمات» خوانده بود، انتقاد کرد.

انتقاد توئیتری جان برنان که از منتقدان سرسخت و همیشگی رئیس‌جمهور آمریکا به شمار می رود، در واکنش به توئیت قبلی دونالد ترامپ در اشاره به کاهش محبوبیت مامور تحقیقات ویژه درباره همدستی تیم تبلیغات انتخاباتی ترامپ با روسیه صورت گرفت.

برنان نوشت: ترس و واهمه شما از افشای واقعیات قابل درک است. این نگرانی شما بیشتر هم خواهد شد. چه وقت اعضای با وجدان کابینه، محفل داخلی و سران حزب جمهوریخواه خواهند فهمید که رفتار غیراخلاقی و ناشایست و نیز بی‌کفایتی شما به کشور لطمات جدی وارد می کند؟

ترامپ بارها تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را نوعی توهم و فریبکاری توصیف کرده است. وی در توئیت صبح چهارشنبه خود نیز این تحقیقات را نوعی کلاهبرداری تمام عیار لقب داده و تحقیق درباره خود بازپرسان این پرونده را خواستار شده بود.

تحقیقات در این زمینه تاکنون منجر به محکومیت چند تن از مقامات سابق تیم تبلیغاتی ترامپ از جمله پل مانافورت، رئیس سابق تیم تبلیغاتی وی و نیز شماری از اتباع روسیه شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ازکي بيمه بگيرم؟
ازکي آگهی