میزان/ نیرو‌های اطلاعات بسیج مردمی و ارتش عراق در یک عملیات ویژه موفق شدند پایگاه تروریست‌های داعش را در منطقه «سوسه» در شرق استان دیرالزور سوریه شناسایی کنند و اطلاعات لازم را در اختیار نیرو‌های عملیاتی قرار دهند.

براساس اطلاعات به دست آمده، توپخانه ارتش عراق هم پس از دریافت اطلاعات، پایگاه گروه تروریستی داعش را در منطقه «سوسه» به شدت هدف قرار داد؛ به گفته منابع میدانی سه انبار سلاح تروریست‌ها در این حملات منهدم شد.

در جریان عملیات دقیق نیرو‌های اطلاعات و توپخانه ارتش عراق، ده‌ها تن از عناصر تروریستی داعش کشته و زخمی شدند؛ در لیست کشته شدگان نام شماری از تروریست‌های خارجی دیده می‌شود.

عملیات ویژه نیرو‌های اطلاعات ارتش و بسیج مردمی عراق در شرق سوریه+نقشه میدانی

به گزارش میزان، «ابوعائشه» یکی از سرکرده‌های امنیتی داعش هم در جریان عملیات دقیق نیرو‌های عراقی به هلاکت رسید؛ منطقه «سوسه» در شرق رود فرات و در محور شمالی شهر البوکمال واقع شده و به همراه چند منطقه دیگر از جمله «هجین» تحت محاصره شبه نظامیان کُرد است.

از شرق عراق خبر می‌رسد، نیرو‌های اطلاعات عراقی در یک عملیات ویژه موفق شدند تعدادی از مقر‌ها و انبار‌های سلاح تروریست‌های داعش را در منطقه «وادی الشای» در استان دیاله شناسایی کنند.

نیرو‌های اطلاعات عراق در ادامه مختصات دقیق پایگاه‌های داعش را در اختیار نیرو‌های جنگنده‌های نیروی هوایی قرار دادند؛ جنگنده‌های عراقی به سرعت وارد عمل شدند و مواضع تروریست‌ها را هدف قرار دادند.

در جریان حملات دقیق جنگنده‌های نیروی هوایی عراق، علاوه بر انهدام پایگاه و مقر مخفی آموزشی داعش، ۸ انبار سلاح و خودروی نظامی تروریست‌ها به طور کامل منهدم شدند؛ ده‌ها تن از تروریست‌ها هم در این عملیات دقیق به هلاکت رسیدند.

به گزارش میزان، حضور پراکنده عناصر مخفی داعش در سراسر مناطق مرکزی، شرقی، شمالی و غربی باعث شده فرماندهان عراقی چندین گروه از نیرو‌های ویژه اطلاعات بسیج مردمی و ارتش را به منظور کشف مقر‌ها و انبار‌های سلاح داعش به مناطق اعزام کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar